TÜRKİYE’NİN EN KAPSAMLI KAPALI KAYKAY DENEYİM ALANI HOUSE OF SUPERSTEP İSTİKLAL’DE AÇILDI!

House of Superstep, kent ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına kapılarını açan bir komünite merkezi olarak öne çıkıyor. İçerisinde dövme stüdyosu, mini basketbol sahası, konsol oyun alanı gibi sosyal alanların yer aldığı mağaza, ziyaretçilerine sadece alışveriş değil, aynı zamanda eğlenceli bir deneyim vadediyor. Customization hizmetiyle kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunan mağaza, aktivasyon alanları, DJ köşesi ve etkinlikleriyle adeta bir buluşma noktasına dönüşüyor. İstiklal mağazasında açtığı Kaykay deneyim alanı ise kaykay severlerin buluşma noktası olacak.

Kaykay Deneyim Alanı

Markanın  İstiklal mağazasının -2. katında yer alan, Türkiye’nin en kapsamlı kapalı alan kaykay deneyim alanı House of Superstep’in sokak kültürünü ileri bir seviyeye taşıyor. House of Superstep, kaykayı bir tutku haline getirmiş, kaykay sporuyla ilgilenen her seviyeden bireyi bu alanda birleştiriyor. Türkiye’nin öncü kaykay markası Ala Skateboards ile birlikte kapılarını 2 Kasım’da açtı.  Rulmandan board’a tüm parçaları birleştirip modifiye edebilecekleri ürün satışı ve uygulama alanı, film gösterim alanı, finger skate alanı ile “pool” ve “street” parkurlarının bulunduğu deneyim alanında ziyaretçiler aynı zamanda uzman eğitmenlerden bireysel ve grup dersleri alabilecek.

Deneyim alanına gelen herkes kendi tarzına uygun bir kaykay deneyimi yaşayacak. Alanda kaykay eğitimi, deneyim alanının kullanılması, uzman eğitmenler eşliğinde en uygun kaykay modelinin belirlenmesi gibi de hizmetler verilecek.

House of Superstep, Kaykay Tutkunları İçin Unutulmaz Bir Yarışma Düzenliyor!

İstiklal mağazasından kaykay severlere özel bir yarışma düzenleyeceklerini söyleyen Markanın Pazarlama Grup Yöneticisi İrem Balkan yarışma ile ilgili şu bilgileri verdi: “Düzenleyeceğimiz yarışmada katılımcılar, hem “pool” hem “street” kaykay alanında yapacakları performanslarının bir dakikalık videolarını çekerek yarışmaya katılabilecekler. Videoları değerlendirilerek finale kalmaya hak kazanacak katılımcılar, kaykay videolarıyla dikkat çeken yeteneklerini geliştirmek üzere özel bir kaykay workshopuna katılacaklar. Ala Skatesbord’un uzman eğitmenleri eşliğinde gerçekleşecek olan bu workshop ile finalistler videolarındaki yeteneklerini nasıl daha iyi bir performansa çevirebilecekleri konusunda geri dönüşleri alacaklar. Workshopun ardından finalistlere 5 gün boyunca finale hazırlanacak ve final günü jüri karşısında performanslarını sergileyerek kazanan kişinin kendileri olması için ter dökecekler. İstiklal Caddesi’ndeki mağazamızın -2. katında düzenlenecek bu finalde, üç uzman jüri, katılımcıların performansını değerlendirecek. Jüri değerlendirmesinin ardından seçilen üç kişi, dünyanın önde gelen sneaker ve sokak kültürü festivali Sole DXB Dubai’ye katılma hakkı kazanacak.’’dedi. Son başvuru tarihinin 12 Kasım 2023 olduğunu belirten Balkan, tüm kaykay severleri yarışmaya davet ederek sözlerini tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir