PUMA VE OTTOLINGER BİRLEKTİLİĞİ GÜÇ VERMEYE HAZIRLANIYOR

PUMA ve Ottolinger’ın hayal gücüyle şekillenen geleceğe hoş geldiniz! Motokrosun ve bilim kurgunun ilham verdiği bu yeni koleksiyon, yaşamın maceralarına güç katmayı amaçlıyor.

İş dünyasının ruhunu yansıtan ve robotik çalışma etiğiyle bezenmiş bu özel koleksiyon, spor giyim siluetlerini gelecekten esintilerle birleştiriyor. Optik illüzyonlu ofis baskıları ve göz alıcı metalik dokular, geniş bir ürün yelpazesi içerisinde buluşuyor.

Cyborg güç takımı desenleri, Longsleeve, Bodysuit ve Leggings parçalarında insanımsı bir forma bürünüyor. Metalik tonlarla canlı kırmızı detaylar ve zamansız kravat detaylarıyla koleksiyonun öne çıkanları arasında yer alıyor.

Kombini tamamlayan iki önemli aksesuar ise dinamik Mini Çanta ve ikonik Büyük Çanta. PUMA x Ottolinger Mostro Lo ve Mostro Boot ise gelecek temasını sürdürerek, yansıtıcı renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Atina, Yunanistan’ın dinamik atmosferinde çekilen kampanya, gizemli kahramanı Alva Claire ile birlikte dünyayı keşfe çıkıyor. Özel PUMA x Ottolinger motosikletiyle dolaşırken gün batımında arkadaşlarıyla huzur içinde vakit geçiriyor.

PUMA x Ottolinger koleksiyonu, 25 Nisan 2024 tarihinden itibaren ottolinger.com’da çevrimiçi olarak ve seçkin global perakendecilerde, Voo Store, Slam Jam, END. Clothing ve SSENSE’de 27 Nisan 2024 tarihinden itibaren satışa sunulacak.