LES BENJAMINS ‘CLASSICS’ KOLEKSİYONU

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası LES BENJAMINS, ‘Classics’ koleksiyonuyla lüks sokak giyimine zarafet ve zamansız bir vizyon getirerek dikkatleri üzerine çekiyor. Bu yeni koleksiyon, sadeliği ve zamansız olmayı ön planda tutarken çağdaş şehir hayatının hızlı ritmine ve çok yönlülüğüne sahip çıkıyor. Temiz dikişler ve keskin tasarımlar, rahat kesimlerle bir araya gelerek modern giyim standartlarını yeniden tanımlarken markanın DNA’sını yeniden hissettiriyor.

LES BENJAMINS yeni Classics koleksiyonu, siyah, beyaz, kraliyet mavisi, bej, gri, haki yeşili, okyanus yeşili ve marshmallow gibi renklerle zenginleştirilmiş sweatshirt’ten eşofmana, kapüşonlu üstlerden t-shirt’lere, elbiselerden pantolonlara, polo yaka trikolardan dış giyime sahip parçalara farklı renk alternatifleri ve zengin tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sofistike Classics koleksiyonu cinsiyet, yaş, kültür veya mevsim fark etmeksizin herkes için zarif seçenekler sunuyor. Şehir giyiminin temelini oluşturan konfor, estetik ve yüksek kaliteli kumaşların mükemmel uyumunu sunan bu koleksiyon, LES BENJAMINS’in tanınmış tasarım anlayışıyla her parçayı özel hale getiriyor.

LES BENJAMINS Classics Koleksiyonu, geniş bir kitleye hitap ederek erkeklerden kadınlara ve çocuklara kadar herkesi düşünüyor ve sizi sorunsuzca okuldan işe, eğlenceden öteye taşıyacak bir seçenek sunuyor.

Bu özel koleksiyon, www.lesbenjamins.com ve LES BENJAMINS Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Akasya AVM ve İzmir mağazalarında satışta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir