JACQUEMUS ‘LE MARIAGE’ KOLEKSİYONU

Jacquemus, minimalist Fransız zarafetiyle canlı Akdeniz esintisini bir araya getiren ‘Le Mariage’ koleksiyonunu sunuyor, gelinlik giyimini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor.

2013 yılındaki çıkışından beri şık estetiği ve yenilikçi tasarımlarıyla tanınan Simon Porte Jacquemus, moda alanında sınırları zorlamaya devam ediyor. Pop kültür ikonlarını içeren etkileyici kampanyalardan önde gelen markalarla yapılan özel iş birliklerine kadar, Jacquemus endüstride bir vizyoner olarak yerini sağlamlaştırmış durumda.

‘Le Mariage’ koleksiyonunda Jacquemus, saf ve en zarif tonları, canlı renk patlamalarıyla birleştirerek, zamansız bir çekicilikle çağdaş bir dokunuşa sahip gelinlik giyimini temsil eden bir seçki sunuyor.

Galerimizde, her portre, ‘Le Mariage’ koleksiyonunun mükemmel gelinliklerinden sade gelinlik elbiselerine kadar, Jacquemus’un mükemmel düğün giyimi vizyonunu yansıtıyor. Eterik gelinliklerden doğal şıklığa kadar uzanan bu seçki, hayal gibi bir düğün kutlaması için tamamlayıcı dokunuşlar sunuyor.

Jacquemus’un çağdaş gelinlik zarafetini deneyimlemek için sadece jacquemus.com adresinde bulunan ‘Le Mariage’ koleksiyonunu keşfedin ve Jacquemus ile gelinlik giyiminde yeniden tanımı keşfetme yolculuğuna çıkın.