YENİ ‘GOSSIP GIRL’ TEMMUZ AYINDA YAYINDA

2000’li yılların popüler dizisi Gossip Girl yeniden çekileceğini duyurmuştu. Yeni ‘Gossip Girl’ dizisinin ilk sezonu 10 bölüm olarak HBO Max’te yayınlanacak.

New York’un ünlü, seçkin ve zenginlerinin dedikodusu kaldığı yerden devam edecek. Günümüz liselerinin bazı dinamiklerini değiştiren, sosyal medya ve çevrimiçi gizlilik dahil olmak üzere çağdaş sorunları ele alacak.

Yeni Gossip Girl’ ün senaryosunu yazacak ve yönetecek olan Joshua Safran, The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda şunları dile getirdi:’Sekiz yıl aradan sonra bu defa yeni nesil New York özel okul gençleri Gossip Girl ile tanışıyor ve sosyal medyanın ve New York manzarasının aradan geçen zamanda ne kadar değiştiğini ele alacak. Bu da toplumun sürekli değişmesi fikri ve New York’daki bu özel topluluğa yeni bir bakış.’ dedi. Bu dünya nasıl değişti, sosyal medya ve etkisi nasıl oldu tüm bunlar için hikayeyi yeniden yazmak yerine, dünyaya 12 yıl sonra bakmamızı sağlıyor.’ diyerek ekledi.

Gossip Girl dizisinin yaratıcıları Josh Schwartz ve Stephanie Savage bu defa yönetici yapımcı olarak projeye katılacaklar.

Kristen Belle yine anlatıcı olarak karşımıza çıkacak. Yeni Gossip Girl dizisinin oyuncu kadrosunda; Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez, Jason Gotay, Tavi Gevinson, Thomas Doherty, Adam Chanler-Berat, Zión Moreno, Savannah Smith, Jordan Alexander, Evan Mock yer alıyor.

Çekimlerine 2 Kasım’da New York’da başlanan diziye, Pandemi sebebiyle ara verilmişti. İlk iki bölümün yönetmenliğini Drake’in ‘Nice For what’ ve God’s Plan’ videolarından da tanıdığımız Karena Evans yaptı. Variety, Eylül ayının başında dizinin yapımının Vancouver,New York ve Los Angeles’ta yapılacağını duyurmuştu.

HBO Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, Yeni ‘Gossip Girl’ dizisinin 2021 Temmuz ayında yayınlanacağını söyledi. Dizinin prömiyerinin ne zaman yapılacağı hakkında henüz net bir bilgi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir