UNIQLO VE JW ANDERSON’DAN SANATÇININ STÜDYOSU KOLEKSİYONU

UNIQLO ve İngiliz moda etiketi JW Anderson arasındaki yedi yıllık işbirliği, günlük giyim için uyarlanmış preppy estetiklerin benzersiz bir karışımını karakterize eden özgün bir tasarım kimliği geliştirdi. İlkbahar/Yaz 2024 için en son açıklanan koleksiyonları, “Sanatçının Stüdyosu” adıyla sunuluyor ve İngiliz orta yüzyıl döneminin ikonik tasarımlarından ilham alıyor.

Bu koleksiyon, Londra’da yaşayan modern, yaratıcı insanlar için işlevsel ve çağdaş bir gardırop sunmayı amaçlıyor. Öne çıkanlar arasında “Mavi” ve “Doğal” tonlarda sunulan bol kesim pamuk ceketler, ince çizgilere sahip örme polo gömlekler, ekstra ince pamuk geniş gömlekler ve farklı çizgili desenlere sahip seersucker düğmeli gömlekler bulunuyor.

Ürün yelpazesi, nötr tonlarda rahat bir kesime sahip keten karışımlı pantolonlardan, daha ağır bir yapıya sahip ve “Yeşil”, “Mavi” ve “Lacivert” gibi canlı tonlarda sunulan iş şortlarına kadar uzanıyor. Bu parçaları tamamlayan, orta yüzyıl sanatından ilham alan grafik tişörtler ve JW Anderson’ın belirgin “JWA” monogramını taşıyan desenli çoraplar ve tote çantalar bulunuyor.

Hayranlar, UNIQLO ve JW Anderson’ın İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunun 19 Nisan Cuma günü çevrim içi olarak UNIQLO’nun web mağazasında ve seçilmiş fiziksel mağazalarda sunulacağını bekleyebilirler. Bu saygın işbirliğinin en son sunduğu ürünlere, eşlik eden galeriden göz atabilirsiniz.