UNIQ BOX’TA GERÇEKLEŞEN “GRACE THE STAGE” SONA ERDİ

Nike’ın kıtaların ve kültürlerin buluştuğu İstanbul’da, dansın harekete geçirici ve özgürleştirici ritmini kutlamak için gerçekleştirdiği “Grace The Stage” birbirinden renkli anlara sahne oldu.

15 Aralık tarihinde gerçekleşen etkinlikte, dünya çapında ün kazanmış dansçı Natalie Bebko, Ekin Bernay ve Ömer Yeşilbaş tarafından hazırlanan ve her biri farklı dans türlerini temsil eden kareografiler gecenin beğenilen performansları oldu.

Nike’ın “Own the Floor” kampanyasının Türkiye’de çekilen reklam filminde yer alan Yeliz Korkmaz namıdiğer Semiraminta, Ömer Yeşilbaş’ın “İstanbul” adlı kareografisinde performans sergileyen dansçılar arasında yer aldı.

Dans, müzik, sokak sanatları, moda gibi birçok türü ve deneyim alanını içerisinde barındıran Grace The Stage’te en çok dikkat çeken detaylardan bir diğeri; moda ve tasarımda öncü bir Türk markası olan Cult Form’un kurucusu Merve Abedan tarafından Nike ürünlerinin kreatif bir dönüşümüyle hazırlanan dansçı kostümleri oldu. Nike üyelerinin de ufak dokunuşlarının bulunduğu tasarımlar, Onaranlar Kulübü ve Cult Form’un Nike İstinyePark mağazasında gerçekleştirdiği atölyelerde hazırlandı.

Nike, kendisini dans ile özgürce ifade edenlerin kutlaması “Grace The Stage” ile hafızalara kazınacak bir geceye imza attı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir