THE OFF-WHITE™ x NIKE AIR TERRA FORMA

Geçtiğimiz hafta Miami’de düzenlenen “Virgil Abloh: The Codes c/o Architecture” sergisinde, resmi olarak tanıtılan Terra Forma modeli Nike & Off-White™ tarafından piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Hayatını kaybeden Virgil Abloh’un Nike/Jordan Brand iş birliğine dayanan bu benzersiz silüeti, baştan sona kavramsallaştırılmış öğeler içeren orijinal bir ayakkabı tasarımıdır.

“Summit White” ve “Wheat” modellerine sahip olan Off-White™ x Nike Air Terra Forma, ayakkabının üst kısmında orta bilekli bir yapı ve Off-White marka dil üzerinde bir fermuar örtüsü bulunuyor. Daha önce görülmemiş modelin adı orta kısımda damgalanırken yanlarda DIY tarzı bir Swoosh görünüyor. Ayakkabının göze çarpan tasarımı ise, orta kısımda “Nike Air Inner Space” yazısına ve topukta görünür Max Air birimine sahip benzersiz kalıp olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca, ayakkabının taban kısımda yer alan “TREAD/LIGHTLY” yazısı ile dikenli kauçuk dış tabanlar tasarımı tamamlıyor.

Off-White™ x Nike Air Terra Forma, “Summit White” , “Wheat” modelleri ile 21 Aralık günü 210 dolar fiyatla satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir