ŞUBAT AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Off-White x Air Force 1 Mid “Pine Green” (1 Şubat)

Geçtiğimiz yıl 2 farklı colorway ile gördüğümüz Off-White x Air Force 1 Mid silueti, 2023 senesinin henüz başında yeşil rengi ile sevenlerinin karşısına bir kez daha çıkıyor.

Aimé Leon Dore New Balance Rainer (1 Şubat)

Ayrılmaz bir ikili haline gelen Aimé Leon Dore ve New Balance markaları, soğukların gelmesiyle birlikte kış aylarında giyilmeye uygun 3 yeni Colorway ile New Balance severlerin beğenisine sunuluyor.

Nike Dunk Low GS “Superhero” (1 Şubat)

Nike’ın çocuklara özel olarak çıkardığı Colorway’lerden biri olacak olan Superhero, aynı zamanda geri dönüştürülmüş maddelerden oluşturularak Next Nature modelleri kapsamında yer alıyor.

Reebok “Food & Bev” (1 Şubat)

Üç spor ayakkabıdan oluşan koleksiyon, “Food & Bev” kapsülü olarak adlandırılıyor ve doğrudan markanın arşivinden alınmış bir üçlü silüet içeriyor.

Serena Williams Design Crew x Nike Air More Uptempo (1 Şubat)

Geçtiğimiz sene aktif tenis kariyerine son veren Serena Williams, 2023 yılının ilk çeyreğinde tasarım ekibiyle el ele vererek Nike ile tekrar bir iş birliğine imza atıyor ve karşımıza Nike Air More Uptempo siluetini çıkarıyor. 

Air Jordan 2 “Lucky Green” (3 Şubat)

Jordan Brand’in son yıllarda sık sık karşımıza çıkardığı ve kendisine olan ilgiyi artırmaya çalıştığı Air Jordan 2 silüeti, bu sefer Lucky Green rengiyle beğenilere sunuluyor.

Air Jordan 1 Low Golf “Noble Green” (3 Şubat)

Jordan Brand’in son yıllarda gittikçe geliştirdiği Golf kataloğuna yeni bir colorway daha ekliyor ve geçtiğimiz yıllarda gördüğümüz Air Jordan 1 Low “Green Toe” Colorway’ini golf sahalarına taşıyor. 

Palace x adidas Samba (4 Şubat)


Palace’ın İlkbahar 23 serisinde tanıtılan adidas Lucas Puig Samba, dil kısmında Palace logosu ile sezonun en dikkat çeken modeli olacağa benziyor.

New Balance M2002R GTX “Charcoal” (4 Şubat)

İlk olarak 2010 yılında New Balance’ın “MADE in USA” koleksiyonunun baş modeli olarak piyasaya sürülen ayakkabı, birkaç yıl üretimden kaldırıldıktan sonra, OG hayranlarının talepleri sonrasında geri getirildi.

Union x Jordan AJKO 1 Low (4 Şubat)

Sık sık birlikte gördüğümüz Nike ve Union ikilisi, 2023’e de hızlı bir giriş yapıyor ve Jordan AJKO 1 Low siluetinde ortak oluyorlar ve 2 farklı Colorway’i karşımıza çıkarıyorlar.

Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (5 Şubat)

Tom Sachs’ın imzasını attığı son Nike silueti olan Nike General Purpose Shoe, geçtiğimiz senenin ikinci yarısından itibaren birçok Colorway ile karşımıza çıkan ayakkabı, bu sefer de toprak rengi ile raflarda yerini alıyor.

Nike Air Trainer 1 “Valentine’s Day” (5 Şubat)

2022 yılı ile birlikte eski siluetlerini tekrar karşımıza çıkaran Nike, son yılda bir çok farklı Air Trainer 1 Colorway’inden sonra bu sene ile birlikte Sevgililer Günü koleksiyonuna da dahil oluyor ve karşımıza Valentine’s Day Colorway’i çıkıyor.

Nike Dunk Low “Valentine’s Day” (7 Şubat)

Nike’ın her sene karşımıza çıkardığı Sevgililer Günü koleksiyonunda yerini hiç bir zaman kaybetmeyen Dunk Low silueti de yer alıyor. Bordo, pembe ve krem renginden oluşan ayakkabı, Sevgililer Gününden önce beğeniye sunulmuş oluyor.

Nike Dunk Low “Pink Paisley” (7 Şubat)

Geçtiğimiz dönemde sarı ve mavi olarak karşımıza çıkan Paisley Swoosh’lu dunk serisine bir yenisi daha ekleniyor ve bu sefer toz pembe olarak raflarda yerini alıyor. 

Air Jordan 4 WMNS “Seafoam” (9 Şubat)

2 Sene önce Air Jordan 1 siluetiyle gelen Seafoam Colorway’i, 2021 senesinin en beğenilen modellerinden biri olduktan sonra, Jordan Brand bu renkleri bu sefer bir başka beğenilen siluet olan Air Jordan 4 ile karşımıza çıkarıyor.

Air Jordan 1 High ‘85 “Black White” (12 Şubat)

Son yıllarda neredeyse her gün karşımıza çıkan Siyah-Beyaz Dunk modellerinden sonra, bu sefer Air Jordan 1 modeli karşımıza bu renklerle çıkıyor. İlk olarak 1985 yılında satışa çıkan bu Colorway, daha sonrasında 2014 yılında retro olarak tekrardan sevenleriyle buluşmuştu.

Nike Dunk Low “Reverse Brazil” (15 Şubat)

Senenin ilk orjinal Colorway’i diyebileceğimiz Reverse Brazil, 2020 yılında çıkan Dunk Low Brazil Colorway’iyle aynı renklere sahip olmasına rağmen, renklerin yer değiştirmesiyle karşımıza çıkıyor.

WMNS Air Jordan 1 High OG “Reverse Laney” (17 Şubat)

Kadınlara özel olarak lanse edilen bu Colorway ise, daha önce 2013’de karşımıza çıkan Colorway’in tam tersi renklere sahip.

Air Jordan 13 “Playoffs” (18 Şubat)

Air Jordan 13, 25. yaşını kutlarken, Jordan Brand karşımıza daha önce 1998 All-Star maçında Majestelerinin ayaklarında gördüğümüz Playoff Colorway’ini çıkarıyor. 

Air Jordan 1 High OG “White Cement” (25 Şubat)

Çoğu Jordan-sever’in favori desenlerinden biri olan Cement Print, bu sefer Air Jordan 1 siluetiyle karşımıza çıkıyor.

Air Jordan 6 “Cool Grey” (25 Şubat)

Geçtiğimiz yıllarda Air Jordan 11 ve Air Jordan 3 siluetlerinde gördüğümüz Cool Grey renkleri, bu sefer de Air Jordan 6 ile bir araya geliyor ve raflarda yerini alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir