ŞUBAT AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Nike Cortez “Valentine’s Day” 2024

2 Şubat

Her sene sevgililer gününe özel modelleri ile karşımıza çıkan Nike bu seneyi de ihmal etmiyor. 1972’de ilk olarak karşımıza çıkan Cortez siluetini bu sefer sevgililer için hazırlayan Nike, kırık beyaz ağırlıklı ayakkabının Swoosh’u ve orta tabanında ise kırmızı tonları yer alıyor. Bağcıkların en alt kısmında yer alan kalp şeklinde aksesuarı, dilde yer alan Nike logosuna eklenen kalpler ve topuk kısmında yer alan kalple birlikte sevgiyi her anınızda hissedebiliyorsunuz.

adidas Forum Mid “Carnival”

1 Şubat

İlk olarak 1984’de gördüğümüz ve o bu zamana kadar farklı varyasyonlarda gördüğümüz Forum, adidas’ın S.E.E.D. adını verdiği program kapsamında yepyeni bir Colorway ile karşımıza çıkıyor. Altın sarısı renginin ağırlıklı olduğu ayakkabıyı gördüğümüz ilk andan itibaren karnaval havasını almak kaçınılmaz oluyor.

ASICS Gel-Quantum Kinetic

1 Şubat

Geçtiğimiz yıl ile birlikte tekrardan sık sık görmeye başladığımız ASICS modelleri hız kesmemeye devam ediyor. Günlük hayatta ve koşularda rahatlığa oldukça önem veren ASICS, GEL adını verdiği yastıklama teknolojisi ve 3 yeni Colorway’i ile bir kez daha raflarda yerini alıyor.

Swarovski x Converse Chuck 70 De Luxe Squared

1 Şubat

Bir klasik haline gelen Converse Chuck 70, bizleri işbirlikleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda Nike ile gördüğümüz Swarovski bu sefer Converse ile el ele veriyor ve her detayıyla gözlerimizi kamaştıran bu Chuck 70 modelini karşımıza çıkarıyor.

Nike Air Max 90 LV8 Valentine’s Day

2 Şubat

Bir başka sevgililer günü ayakkabısını daha duyuran Nike, yüksek tabanlı ayakkabı bekleyenleri mutlu ediyor. Çift Air ünitesi ve kalın orta tabanı ile oldukça yüksek duran ayakkabı, tıpkı Cortez modelinde olduğu gibi sevgililer günü ruhunu hey ayrınıtısı ile yaşatıyor.

Nike Dunk Low SP Brazil

2 Şubat

Son olarak 2020 yılında karşımıza çıkan Dunk silüetinin Brazil Colorway’i bekleyenlerini bir kez daha heyecanlandırıyor. Daha önce her zaman bölgesel olarak satışa sunulan Colorway, bu sefer daha geniş bir şekilde satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Nike Dunk Low GS Valentine’s Day

4 Şubat

Nike’nin bir başka sevgililer günü Colorway’i ise çocuklar için geliyor, farklı materyallerden oluşan Dunk Low modeli sadece çocuk numaralarında karşımıza çıkıyor. Kırmızı ağırlıklı ve beyaz renklerden oluşan modelin dilinde yer alan kalp ve arka kısmındaki etiketle sevgililer günü imzasını atmayı da ihmal etmiyor.

Nike Kobe 8 Protro Court Purple / Radiant Emerald

8 Şubat

Bu yıl ile birlikte hızlanması beklenen Nike Kobe serisi beklentileri boşa çıkarmıyor ve 2 farklı Colorway ile karşımıza çıkıyor. Beyaz arka planın üstünü kaplayan 8 ve 24 numaraları mor ve turkuaz olmak üzere 2 farklı Colorway’de gelerek tercihi sevenlerine bırakıyor. 

Air Force 1 Low World Tour Pack Las Vegas

8 Şubat

Nike’nin sevilen serisi Air Force 1 City Pack bu yıl tekrar bizlerle oluyor. Las Vegas için hazırlanan Colorway, şehrin gece ışıklarından esinlenilen parlak mor ve fuşya renklerinde geliyor. Bağcıklarda yer alan yıldız aksesuarına ek olarak dilinin iç kısmında yer alan zar işlemesi de şehri simgelemeye yardımcı oluyor.

Air Jordan 1 Mid GS “Inspired by the Greatest”

9 Şubat

Jordan markasından sık sık gördüğümüz siyah, beyaz ve kırmızı renklerinden bu sefer uzaklaşıyoruz. Mavi, siyah ve beyaz renkleriyle karşımıza çıkan ayakkabıda farklı materyaller kullanılması ve dil kısmındaki Inspired by the Greatest yazısı dikkatleri üstüne çekiyor. Ayakkabının bir başka özelliği ise Wing logosunun cırt cırtlı olması. Kutu içerisinde Wings logosu patch’i ile birlikte 23 ve 45 numaralı Jordan formaları ve basketbol topu da bulunuyor. 

Nike Air Force 1 Low “Chinese New Year”

14 Şubat

Çin Yeni Yılı için Nike’den gelen bir başka model ise tabii ki Air Force 1 Low oluyor. Krem rengi ağırlıklı Colorway, çiçek, ejderha, kuş ve balık işlemeleri ile Çin Yeni Yılı esintilerini başarılı bir şekilde ayakkabıya yansıtıyor.

Air Jordan 1 High OG WMNS “Metallic Gold”

14 Şubat

Sneaker severlerin önde gelen silüetlerinden Air Jordan 1 High, ilk yıllarından beri gördüğümüz metalik paletiyle tekrar karşımıza çıkıyor. Beyaz ağırlıklı Colorway’de Swoosh, bilek kısmı, Wings logosu ve dilindeki Nike Air imzası ise altın renginde yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir