MAYIS AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Nike Kobe 4 Protro “Mambacita” (1 Mayıs) 

Kobe 4 Protro modeli, yaz aylarına yaklaşmamız ile birlikte tekrardan sahalara geri dönüyor. Beyaz, siyah ve altın renginden oluşan ayakkabı, Kobe Bryant’ın kızı Gigi’nin doğum gününde satışa çıkıyor. Ayakkabının topuk kısmı, bağcıkları ve tabanında Gigi, Gigi’nin forması numarası olan 2 rakamı ve Mambacita detayları ile Gigi Bryant’ı her detayıyla anan bir Colorway olarak karşımıza çıkıyor. 

AJKO 1 Low “Dark Royal Blue” (1 Mayıs) 

Geçtiğimiz aylarda çıkan başarılı Union x AJKO iş birliğinden sonra, Jordan Brand AJKO modellerine önem vermeye devam ediyor. AJKO 1 Low modeli bu sefer lacivert ve beyaz renklerinin altında sail rengindeki tabanıyla ilgileri üzerine çekmeyi bekliyor. 

Nike Dunk Low “Black Canvas” (2 Mayıs) 

Son yılların gözde silueti Nike Dunk, her geçen gün bir Colorway ile daha karşımıza çıkmaya devam ediyor. Siyahın farklı tonlarından oluşan ayakkabının farklı renk olan tek kısmı ise orta tabanı oluyor ve krem renginden oluşuyor. 

Aimé Leon Dore x New Balance 1906R “Jade” (4 Mayıs) 

New Balance’ın yıllardır devam ettirdiği iş birliği olan Aimé Leon Dore, birkez daha New Balance 1960R için kollarını sıvıyor. Krem, gümüş ve yeşil renklerinden oluşan ayakkabının yan kısmında ise N-Lock teknolojisi kullanılarak stabilize ediyor. Son olarak ise ayakkabının dilinde ALD ve New Balance logoları ile iş birliğine imzasını atmayı da ihmal etmiyor. 

Air Jordan 2 “Neutral Grey” (6 Mayıs) 

Son aylarda sık sık karşımıza Air Jordan 2 siluetiyle çıkan Jordan Brand, bu serisini devam ettiriyor. Yaz aylarına yaklaşmamız ile birlikte beyaz, gri ve krem renklerinden oluşan yeni Air Jordan 2 Colorway’i raflarda yerini almaya hazırlanıyor. 

Jarritos x Nike SB Dunk Low Pro (6 Mayıs) 

Meksika’nın popüler içecek markası Jarritos ve Nike SB iş birliğine imza atıyor ve birkaç kez ertelendikten sonra bu sefer karşımıza çıkmaya oldukça yakın gözüküyor. Ayakkabıda ilk olarak gözümüze topuk kısmında yer alan Jerritos logosu çarpıyor. Krem, beyaz ve yeşil renklerinden oluşan ayakkabının dilinde ise Jerritos ve Nike SB logoları bulunuyor. Ayakkabıda yer alan bir başka detay ise iç tabanında yer alan Jarritos içeceklerinin aromalarının gösterildiği simgeler oluyor. 

Nike SB Dunk Low Pro “90s Backpack” (9 Mayıs) 

Geçtiğimiz ayla birlikte hızlanan Nike SB ekibi, geçtiğimiz ay çıkan Air Jordan 4 SB’den sonra bu ay için planlanan Jarritos iş birliğinden sonra bu sefer de yeni bir Colorway ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Üst kısmı yarı yarıya bölünmüş halde olan ayakkabı, lacivert ve toprak renginden oluşurken, arka lacivert kısmı kanvas, ön toprak rengi kısmı ise süet bir materyalden oluşuyor. 

Bodega x Crocs All-Terrain Clog “NICT-TECH” (10 Mayıs) 

Son zamanlarda sık sık iş birlikleri ile karşımıza çıkan Crocs, bu sefer de Boston markası Bodega ile outdoor modeli olan All-Terrain Clog modeli için çalışıyor. Genel rengi orman renklerinden oluşan modelinden üstündeki cep ise mor olarak karşımıza çıkıyor.  

Jordan Air Ship “Every Game” (10 Mayıs) 

Michael Jordan’ın her maça çıkarken kolej takımı olan UNC şortunu içine giymesinden ilham alan bu yeni Air Ship modeli, aynı zamanda da Majestelerinin ilk Air Jordan 1 modeli hazırlanana kadar giydiği siluet olma özelliğini de taşıyor.  

Air Jordan 11 Low WMNS “Yellow Snakeskin” (11 Mayıs) 

Daha önce Air Jordan 11 Snakeskin Colorway’leri ile aynı renk şemasına sahip olan Yellow Snakeskin, yaz aylarına yaklaşırken Air Jordan 11 Low siluetiyle bir kez daha sevenlerinin karşısına çıkıyor.  

Air Jordan 4 “Thunder” (13 Mayıs) 

İlk olarak 2006’da satışa çıkan ve daha sonrasında 2012’de tekrar karşılaştığımız Air Jordan 4 “Thunder” Colorway’i, geçtiğimiz sene “Red Thunder” modelinden sonra tekrar orijinal haliyle bu ay bizlerle buluşuyor. 

Sean Wotherspoon x adidas Gazele Indoor “Corduroy” (16 Mayıs) 

Geçtiğimiz yılın kasım ayında ilk olarak Sean Wotherspoon’un kendi paylaşımıyla gördüğümüz yeni adidas Gazelle iş birliği, her zaman olduğu gibi yine karşımıza renkli bir Colorway olarak çıkıyor. Wotherspoon’un imzasını ise ayakkabının topuk kısmı ve tabanında görebiliyoruz. 

Air Jordan 3 WMNS “Lucky Green” (18 Mayıs) 

Jordan Brand’in kullanmayı en çok sevdiği renklerden biri olan “Lucky Green” bu sefer Air Jordan 3 siluetine bürünerek geliyor. 2020 yılında çıkan Air Jordan 1 High “Lucky Green”e de benzeyen Colorway’in topuk kısmında ise Jumpan logosu yer alıyor.  

Spider-Man: Across the Spider-Verse x Air Jordan 1 High OG (20 Mayıs) 

Daha önce 2018 yılında gördüğümüz Spider-Man x Jordan Brand iş birliği, 5 yıllık aranın ardından tekrar karşımıza çıkıyor. Yeni Colorway, Multi-Verse havasını yaşatmak adına farklı materyaller ve farklı renk tonlarından da oluşuyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir