MARVEL’IN YENİ DİZİSİ ‘’MOON KNIGHT’’TAN YENİ FRAGMAN GELDİ

Altı bölümden oluşacak olan, merakla beklenen ‘’Moon Knight’’ dizisi 30 Mart 2022 tarihinde sadece Disney+ ‘da yayınlanacak.

Marc Spector karakterinin gözünden olayları anlatacak olan Moon Knight dizisi, Bushman adında bir terörist tarafından öldürülen eski bir CIA ajanı olan Marc Spector’ı konu alıyor. Mısır’ın Ay Tanrısı Khonshu tarafından hayata döndürülen Spector, Bushman’ı öldürür ve Moon Knight’a dönüşür. Çoklu kişilik bozukluğundan muzdarip olan Spector’ın kafasının içinde bazen iş birliği içinde çalışan, bazen de kontrol için savaşan dört farklı kişilik yer alır ve bu durum, olayları karmaşık bir noktaya sürükler. Gerçek ile rüya arasındaki kavramları ayırt etmekte zorlanan Spector, dizi boyunca kendi ile olan mücadelesini izleyenlerine gösterecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda ‘’Oscar Isaac(Moon Knight)’’ ve ‘’Ethan Hawke(Randall Spector)’a, ‘’Gaspard Ulliel(Anton Mogart)’’, ‘’Emily VanCamp (Sharon Carter)’’, ve  ‘’May Calamawy’’ eşlik edecek. ‘’Moon Knight’’ dizisi, ‘’Death Note’’, ‘’The Umbrella Academy’’ gibi yapımlarla adından söz ettiren ve aynı zamanda dizinin senaryosunu da kaleme alan ‘’Jeremy Slater’’ tarafından yönetilecek.

https://twitter.com/MarvelStudios/status/1483272963419824130?s=20

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir