LOUIS CUITTON X TYLER THE CREATOR: YENİ NESİL LÜKS VE SOKAK MODASI BULUŞUYOR

Louis Vuitton’un Tyler, The Creator ile olan iş birliği haberi bile moda dünyasını heyecanlandırmaya yetmişti. Bu iş birliği, Louis Vuitton erkek giyim kreatif direktörlüğünü üstlenen Pharrell Williams tarafından ustalıkla yönetildi. Çığır açan ortaklık, Williams’ın Louis Vuitton erkeğine yönelik evrensel vizyonuna taze bir perspektif getiriyor ve LV’nin yaratıcı direktörü olarak ilk erkek giyim iş birliğini işaret ediyor. Tyler, The Creator’ın da seçkin lüks ev ile ilk girişimi.

Çeşitli yaratıcı alanlarda iş birliği yapma eğilimiyle tanınan Pharrell Williams, projelerine arkadaşlarını dahil etme seçimini bir kez daha vurguluyor. Ortaya çıkan koleksiyon, Louis Vuitton’un zengin mirasını Tyler, The Creator’ın çağdaş tasarım anlayışıyla sorunsuz bir şekilde birleştirerek lüks ve sokak giyim hassasiyetlerinin benzersiz bir karışımını sunuyor.

Williams’ın LVERS topluluğu çatısı altında, kapsül koleksiyon, üç boyutlu grafik baskılı takımlar, kabartmalı detaylı hafif ceketler, süet ve naylon Coach ceketler, grafikli düğmeli gömlekler, çeyrek fermuarlı kazaklar, kusursuz şekilde diktirilmiş pantolonlar, çeşitli ayakkabılar ve birçok aksesuarı içeren çeşitli gardırop öğelerini kapsıyor. Koleksiyon, özellikle imza LV Keepall çantaları, çok renkli çiçek motifleriyle işlenmiş büyüleyici bir monogram baskısı taşıyan bir valiz ve hatta sevimli bir kahverengi köpek motifine sahip önemli parçaları içeriyor.

Tyler, The Creator tarafından tasarlanan Louis Vuitton Bahar 2024 Erkek Kapsül Koleksiyonu’nun stil ve yenilikte eşsiz birleşimini deneyimleyin, şimdi mağazalarda bulunuyor.