LES BENJAMINS, İZMİR’DEKİ İLK MAĞAZASINI ALSANCAK’TA AÇIYOR

Tasarımlarında hikayeleri, kültürleri ve gelenekleri harmanlayarak günümüz sokak modasına yansıtan LES BENJAMINS İzmir’deki ilk mağazasını Alsancak’ta açıyor.

LES BENJAMINS markası kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın, “Les Benjamins’in İzmir’deki ilk mağazası için çok heyecanlıyız. Les Benjamins Alsancak mağazamızın, İstanbul’daki diğer mağazalar gibi eşi benzeri olmayan kendine has özellikleriyle tanınmasını istiyoruz.” dedi. “Alsancak’taki yeni mağazamız, Türkiye’de İstanbul dışındaki ilk mağazamız olacak. Nişantaşı, Akasya AVM, Bağdat Caddesi ve hatta Dubai Mall of Emirates’teki diğer Les Benjamins mağazaları ile önemli ortak mimari tasarım estetiği paylaşıyor.”

Şık ve modern bir yapıya sahip olan 178 m2’lik Les Benjamins Alsancak mağazası, markanın uzun süreli mimari ortağı FOOD NYC’den Dong-Ping Wong ile birlikte tasarlandı. Lüks sokak giyim markası Les Benjamins’in birbirinden özel erkek ve kadın giyim koleksiyonlarının yanı sıra, çocuk giyim, parfüm, aksesuar ve ayakkabı kategorilerini de barındıran yeni Les Benjamins Alsancak mağazasında, diğer noktalarda olduğu gibi Nike, Adidas, Puma, Asics, Vans, Converse, Salomon, News Balance gibi farklı markalar da satışa sunulacak.

Les Benjamins Alsancak mağazası aynı zamanda İzmir’in kreatif çevrelerinin buluşabileceği ve yaratıcı sinerjiler paylaşabileceği bir mekân ve paket servis ile hizmet veren Café Les Benjamins’i de ilk kez sunuyor. Les Benjamins’in DNA’sında olan sanat ve müzik aşkını da harmanlayan bu kafede özel olarak seçilmiş kahve opsiyonlarının yanı sıra benzer zevklere sahip bireylerin kendilerini rahat hissedip, ifade edebileceği ve tanışabileceği samimi bir sosyal ortam yaratıyor. Café Les Benjamins çok yakında hem Türkiye’de hem de ulusararası birçok yeni konuma sahip olmayı hedefliyor.

Kültür, Dr. Mustafa Enver Bey Cd. No:15, İzmir

#LesBenjaminsAlsancak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir