KASIM AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Leader Quality x Avia “LDR 855” ‘For the Creative Game’ (01 Kasım)

80’lerde basketbol sahasında Clyde Drexler ve Scottie Pipper gibi isimlerin ayağında gördüğümüz Avia basketbol ayakkabıları günümüzde günlük ayakkabıları olarak tekrar yer almaya hazırlanıyor. 2019’da kurulan Leader Quality markası ile iş birliğini duyuran Avia, 80’lerdeki 855 siluetini koruyarak yeni bir Colorway ile karşımıza çıkıyor.

Leader Quality ve Avia ikilisi aynı zamanda giyim ürünleri ve bardaktan oluşan bir kapsül koleksiyonu daha satışa çıkarıyor.

Nike Air Max 1 “White/University Gold” (02 Kasım)

Nike’nin ikonik silüetlerinden olan Air Max 1 bu sefer de Pittsburgh Amerikan futbolu takımından ilham aldığı sarı, beyaz ve siyah renkleri ile raflarda yerini alıyor.

Air Jordan 2 WMNS “Off Noir” (02 Kasım)

Geçtiğimiz yılın başında Off-White x Air Jordan 2 iş birliğiyle başlayan Air Jordan 2 furyası devam ediyor. Siyah tonları, krem rengi ve bordo renkleri ile karşımıza çıkan ayakkabı bekleyenleri ile buluşuyor.

Nike SB Dunk Low “Wheat” (03 Kasım)

Nike SB serisinin sık sık iş birlikleri ile karşımıza çıktığı 2020 döneminde ilk olarak gördüğümüz Nike SB Dunk Low Wheat, süet ve nubuk materyallerinden oluşan ayakkabı kaçıranlar için bir kez daha satışa çıkıyor.

Reebok Shaq Attaq “MVP” (03 Kasım)

Geçtiğimiz haftalarda Reebok Basketball başkanlığına getirilen Shaquille O’Neal çalışmalarına ilk olarak 1993 yılında gördüğümüz Shaq Attaq’larla başlıyor. O’Neal’ın Lakers’daki Prime döneminden ilham alan ayakkabı, siyah, beyaz ve altın detaylar ve Reebok’ın Pump Teknolojisi ile raflarda yerini alıyor.

Nike Dunk Low “Red Stardust” (08 Kasım)

Her ay farklı farklı Colorway’ler ile karşımıza çıkan ve Sneaker severlerin favori siluetlerinin başında yer alan Dunk, kızıl tonları ve beyazdan oluşan ayakkabı farklı Dunk Colorway’leri alan hayranları için raflarda yerini alıyor.

Nike Dunk Low “Vintage Green” (09 Kasım)

Geçtiğimiz aylarda “Vintage Navy” ve “Vintage Black” Colorway’leri ile karşımıza ilk olarak çıkarılan eskitilmiş tasarıma sahip Dunk modeli bu sefer de yeşil rengiyle karşımıza çıkıyor.

Nike Air Max Penny 1 “Stadium Green” (13 Kasım)

Eski NBA yıldızı Penny Hardaway’in imza ayakkabısı Air Max Penny 1 karşımıza çıkmaya devam ediyor.  Hardaway tarafından 1996 NBA All-Star maçında giyilen yeşil-beyaz Colorway, yıllar sonra hayranlarının satın alması için raflarda yerini alıyor.

Take Action x Reebok Club C Revenge (14 Kasım)

Toplumlardaki eşitsizliği ve ayrımcılığa karşı hareke geçen Reebok, Global Citizen ile anlaşarak Take Action serisi ile karşımıza çıkıyor. Klasikleşen Club C siluetini ele alan ekip, yan panellere de diline ise Global Citizen ve Take Action imzasına yer veriyor.

DTLR x New Balance 9060 “Fire Sign” (17 Kasım)

İş birlikleri ile sık sık adından söz ettiren New Balance, bu sefer de DTLR ile el ele veriyor ve kırmızı süet ağırlıklı bir 9060 modelini hayranlarına sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir