JACK WOLFSKİN’DEN SÜRDÜRÜLEBİLİR KUMAŞLI, ŞIK VE FONKSİYONEL CEKETLER

Outdoor modası denince akla gelen ilk markalar arasında yer alan, dünyanın farklı yerlerinde sayısız hayranı bulunan Jack Wolfskin, yeni ürünler ve modellerle koleksiyonunu zenginleştiriyor. Jack Wolfskin, outdoor aktivitelerinde konforlu ve özel hissettiren ceketleriyle eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor. Kullanıcıları her zaman kuru, sıcak ve güvenli tutan ceketler, olumsuz hava koşullarında rahat bir kullanım sağlıyor.

Outdoor trendlerine yön veren yenilikçi modelleriyle kullanıcılarının ihtiyaçlarını kusursuzca karşılayan Jack Wolfskin, tüm ürün kategorilerinde olduğu gibi ceket grubunda da fark yaratan bir koleksiyon sergiliyor. Sportif tasarımları ve fonksiyonel yapılarıyla hem doğada ve hem şehirde kullanılabilen ceketler, konforu ve kaliteyi birlikte sunuyor. Jack Wolfskin, outdoor tutkunlarının içindeki maceracı ruhu uyandıran ceketlerle sezona dinamizm katıyor.  

DNA SUPERNOVA: Rüzgâr ve su geçirmiyor

Jack Wolfskin DNA SUPERNOVA 3IN1 M ceket, soğuk, yağmurlu veya rüzgârlı havalarda her zaman sıcak ve kuru kalmayı sağlıyor. İlhamını “Köklere geri dönmek” mottosundan alan ceket, Jack Wolfskin’in sürdürülebilir moda anlayışını ortaya koyuyor. DNA SUPERNOVA 3IN1 M’in kabuk ceketi, geri dönüştürülmüş TEXAPORE kumaştan oluşuyor.

Pratik fermuar sistemi sayesinde birkaç farklı giyim seçeneğine olanak tanıyan DNA SUPERNOVA 3IN1 M, rüzgâr ve su geçirmeyen özellikleriyle outdoor aktivitelerinin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

DNA RHAPSODY: Şık retro tasarımıyla dikkat çekiyor

Olumsuz hava koşulları ile başa çıkmak için yeterli bir donanıma sahip olan DNA RHAPSODY 3IN1 W ceket, işlevsel yapısıyla soğuk ve yağışlı havalarda yapılan yürüyüşlere mükemmel uyum sağlıyor. Şık bir retro tasarıma sahip olmasının yanı sıra kullanıcıları sıcacık tutan bu fonksiyonel ceket, su geçirmiyor ve nefes alabiliyor. Model, kabuk ceketin yanı sıra sıcak, aşınmaya dayanıklı bir polar iç ceketten oluyor.

DNA RHAPSODY 3IN1 modeli, akıllı fermuar sistemi ile iki ceketin birlikte sıkıştırılmasına veya ayrı ayrı giyilmesine olanak tanıyor. Tüm ana kumaşları geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen ceket, sürdürülebilir teknolojisiyle dikkat çekiyor.

Her maceraseverin dolabında bulunması gereken yeni Jack Wolfskin ceketleri, Türkiye’yi 30 yılı aşkın süredir en iyi outdoor ve extreme spor malzemeleriyle buluşturan SPX mağazalarında ve spx.com.tr’de müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir