İSTANBUL YENİDEN YABANCI KONSERLER İÇİN SANATÇILARIN RADARINA GİRİYOR


2022 yılının en büyük iki konseri, BKM Organizasyonu ile müzikseverlerle buluşacak

Nick Mason and Saucerful of Secrets, photographed @ Roundhouse London


Istanbul’da Pink Floyd Rüzgarı :  
6 Haziran 2022 – Volkswagen Arena

Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason, Nick Mason’s Saucerful of Screts grubuyla, 6 Haziran’da Volkswagen Arena’da !

Pink Floyd’un davullarına büyüsünü katan efsanevi bateristi Nick Mason’ın grubu Nick Mason’s Saucerful of Secrets’tan hayranlarının uzun süredir beklediği haber sonunda geldi ! Grup, 6 Haziran’da 2022’de BKM ve Pozitif organizasyonu ile Türkiye’ye geliyor.

Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grup üyeleri, Nick Mason, Gary Kemp, Guy Pratt, Lee Harris ve Dom Beken, Pink Floyd’un ilk albümünden, 1972 tarihli Obscured by Clouds albümüne kadar şarkılarla birlikte ilk kez ‘’Echoes’’ parçasını da bu konserde çalacak.

Global Elektronik Müziğin Dev İsmi, Festivallerin Yıldızı :
10 Eylül 2022 – KüçükÇiftlik Park

Istanbul bu sonbaharda, müzikseverlerin dört gözle bekleyeceği, elektronik müzik dünyasının headliner isimlerinden Dimitri Vegas & Like Mike’ı ağırlıyor.


2019 yılında DJ Mag tarafından Dünyanın En İyi DJ’leri seçilen Belçikalı DJ ve prodüktörler Dimitri Vegas & Like Mike, BKM ve Akademi Organizasyon iş birliği ile ve yenilenen tarihi ile 10 Eylül 2022’de KüçükÇiftlik Park’ta.

Her yıl 400,000 katılımcıyla dünyanın en büyük elektronik müzik festivali olarak bilinen Tomorrowland Festival’den, Londra’da dans müziğinin evi kabul edilen Ministry of Sound ve İbiza’nın Pacha’sı dahil Avrupa’nın en büyük mekanlarından; ABD, Asya, Güney Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avustralya’ya kadar uzanan dünya turneleriyle festivallerin ve elektronik müzik mekanlarının en talep gören DJ’leri Dimitri Vegas & Like Mike ile 2022 yılının en büyük performansı 10 Eylül Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Biletler Biletix’te!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir