HOPE ALKAZAR’DA ÇOK BOYUTLU YENİ DENEYİM: “RESET”

Sporu ve yaratıcılığı desteklemeyi kendine görev edinen Nike’ın katkılarıyla faaliyet gösteren HOPE Alkazar, 12 Nisan itibarıyla “RESET” isimli interaktif enstalasyonla yine ilkleri gerçekleştirecek. İstanbullu prodüktör Erdem Dilbaz’ın Türkiye, Almanya, İspanya ve Amerika’dan sanatçı ve mühendislerle beraberNike’ın yeni fitness yaklaşımından ilhamla geliştirdiği RESET, katılımcılarına fitness’ı 5 öğesiyle bütüncül şekilde deneyimlerken anda kalmanın önemini hatırlayacakları sürükleyici bir yolculuk vadediyor.

İyi hissetmeyi hayatın merkezine koyan RESET, vücuduna ve zihnine iyi gelen şeylere odaklanarak ve hislerine kulak vererek hareketin iyileştirici gücünü hatırlatmayı hedefliyor. Hareket, güç toplama, uyku, beslenme ve farkındalığı bir araya getiren 10 dakikalık deneyimde, katılımcılara sanatçı ve dans terapisti Ekin Bernay’ın seslendirdiği rehber yol gösteriyor.

Nike bu sezon, Nike üyelerinin fitness yolculuğunda en güvenilir partneri olarak yanlarında oluyor ve tüm Istanbulluları fitness’ı yeniden keşfetmeye ve hisleriyle hareket etmeye davet ediyor. RESET de bu yaklaşımla, HOPE Alkazar Ana Salon’da ziyaretçilerine şehrin yoğun temposundan uzaklaşıp kendilerine odaklanacakları renkli ve dinamik bir durak sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir