FAVORİ BARINIZ ARTIK KENDİ EVİNİZ!

Ezelden beri düşünüp durduğum “Her siparişimiz eve geliyor, kokteylimiz neden gelmiyor?” sorusu evlere kapanmamızla beraber iyice aklımı kurcalar olmuştu. Bir mekana oturup yemekten bile önce kokteyl menüsünü inceleyen, ilk kokteyline karar verdiğinde ikinciyi de zaten çoktan belirlemiş olan kokteyl meraklıları varsa, bu isteğimi anlayacaktır. Her moda, her ana, her mevsime uygunu olan kokteyller şahsımın biriciğidir.

Evde oturmuş canı kokteyl çeken, ama tek bir güzel tarif için bile dolu malzeme, çokça uğraş gerektiğinden üşenen herkes duysun. Enfes çözümünüz Loco Mix! Kendisini Alcoholoco’nun 18 yıllık bar catering tecrübesinin şişelenmiş hali olarak tanıtan Loco Mix; “Madem etkinliklerde bir araya gelemiyoruz, biz de eğlenceyi eve taşıyalım!” demiş. Dopdolu menüsüyle yılların deneyiminden gelen bir lezzet olduğunu her çeşidinde hissettiriyor.

Hepimizin evinde bir yerlerde başı boş duran alkol şişeleri vardır. Orada durup bir karışım olmayı, lezzetli hale gelmeyi bekler çoğu. Loco Mix bu yalnız alkol şişelerinin yanına diğer yarılarını, kokteyl karışımlarını getiriyor ve bir anda eviniz favori barınız oluveriyor. Klasiklerden Margarita, Mojito, Espresso Martini, Bloody Marry gibi seçenekleri de olan Loco Mix, mükemmel uyum içindeki Passion Fruit-Portakal, Liçi-Çilek, Berry-Acılı, Vişne-Çikolata gibi tadına doyamacağınız farklı lezzetler de sunuyor. Birbirinden özel ve güzel olan bu karışımlar tamamen doğal malzemelerle hazırlanıyor. İçimdeki kokteyl bar özlemini bir hayli bastırmasıyla, pandemi sürecini benim için daha çekilebilir bir hale getirdi diyebilirim. Tek yapmanız gereken tavsiye edilen içkiyi, tavsiye edilen oranda, uygun mix ile karıştırmak. Sıfır eforla çok lezzet, Loco Mix’i vazgeçilmez kılıyor. Kendi denediklerim arasından Espresso-Martini, Margarita, Passion Fruit-Portakal, Karadut-Kekik, Liçi-Çilek karışımı denemenizi kesinlikle tavsiye edeceklerim. Ben kendilerini keşfettiğim andan beri temel ihtiyaç ürünleri muamelesi yapıyor ve evde her an stoğunu tutuyorum. Guava-Armut, Üzüm-Zencefil-Passion Fruit ve Satsuma-Lime ise kesinlikle denenecekler listemde. Özel günler için de hem göze hem ağıza hitap eden kutularını inceleyebilirsiniz .

Pandemi boyunca evini, iş yeri olarak kullananlarımız oldu. Şimdi de neden bar olmasın ki?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir