EYLÜL AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Quartersnacks x Nike SB Dunk Low (1 Eylül)

New York markası Quartersnack ile Nike SB bu sefer SB Dunk Low modeli için bir araya geliyor. Quartersnack’in kendi ürünlerinde de sık sık kullandığı zebra deseni ile çıkacak olan ayakkabı, Eylül ayının başında karşımıza çıkıyor. 

Nike Dunk Low “Georgetown” (2 Eylül)

Farklı renklerle bizleri karşılayan Nike Dunk Low modeli, bu sefer gri ve koyu lacivert renklerle geliyor.

Air Jordan 4 Gold “Military Blue” (3 Eylül)

Air jordan 4 modellerinin ilk Colorway’lerinden biri olan Military Blue, bu sefer karşımıza Air Jordan 4 Gold modeliyle çıkıyor.

Undefeated x Nike Air Force 1 Low “Dunk vs AF-1” (3 Eylül)

Yoğun bir yıl geçiren Undefeated ve Nike ikilisi, “Dunk vs. AF-1” paketi ile çıkan iki ayakkabıdan sonra yeni Colorway ile ay başında bizleri karşılıyor.

Social Status x Nike Dunk “Free Launch” (4 Eylül)

Nike ve Social Status iş birliği ile çıkacak olan bu koleksiyonda, çocuklar için çıkacak olan iki farklı Dunk Low Colorway’i ile birlikte, büyükler için de iki aynı renk paletinde Dunk Mid modeli çıkıyor.

Nike Dunk High “Sports Specialties” (10 Eylül)

Senenin başında Los Angeles Lakers temalı modeli ile başlayan Sports Specialties paketine yeni bir model ekleniyor.

Air Jordan 5 Retro “Oreo” (11 Eylül)

İlk olarak 2013 yılında gördüğümüz Air Jordan 5 Oreo modeli, eski görüntüsünü bozmadan tekrar karşımıza çıkıyor.

Air Jordan 1 OG “Prototype” (11 Eylül)

Air Jordan 1 silüeti ile oynayan Jordan Brand, bu sefer kararı bize bırakıyor. İstersek aldığımız gibi bırakarak High modele sahip olabiliyorken, Low modeli tercih edenler için High’dan Low’a geçirme imkanı sunuyor.

adidas Yeezy Foam RNNR “Ochre” (18 Eylül)

Senenin belki de en çok rağbet gören modellerinden olan Foam Runner serisine bir yenisi ekleniyor. Krem rengi, kahve rengi ve koyu lacivert renklerinde gördüğümüz modele şimdi de sarı ekleniyor.

Air Jordan 5 “Shattered Backboard” (25 Eylül)

Jordan Brand, Shattered Backboard ailesine yeni bir model ekliyor ve sevenlerinin karşısına Air Jordan 5 siluetine bürünmüş turuncu, siyah ve krem renklerini sunuyor.

Air Jordan 1 KO “Storm Blue” (29 Eylül)

İlk olarak 1986 yılında karşımıza çıkan Air Jordan 1 AJKO modeli bir kez daha bizlerle buluşuyor. Geçtiğimiz aylarda Chicago colorway’i çıkan Air Jordan 1 AJKO, bu sefer Storm Blue colorway’i ile satışa çıkıyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir