EKİM AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Nike SB Dunk Low “Los Angeles Dodgers” (1 Ekim)

MLB sezonunun açılması ile birlikte, Nike tasarım ekibi beyzbol severleri yeni bir SB Dunk Colorway’i ile mutlu ediyor. “Bubble Gum Pack” olarak adlandırılan pakete katılan son takım ise Los Angeles Dodgers oluyor.

Air Jordan 12 WMNS “25 Years In China” (1 Ekim)

Çin’e girişinin 25. yılını kutlayan Jordan Brand, kadınlara özel olarak çıkardığı Air Jordan 12 modeli ile bu yılı kutlamaya devam ediyor.

Air Force 1 Low “Familia” (1 Ekim)

Nike, her sene kutladığı Meksika bayramını bu sene de boş geçmiyor. Dia de Los Muertos gününe özel olarak çıkardığı kahve rengi ayakkabıya sarı ve yeşil Swoosh’lar ile birlikte, ayakkabının dilinde yer alan “We Are Familia” yazısı yer alıyor.

Aimé Leon Dore x New Balance 650R (3 Ekim)

Aimé Leon Dore ve New Balance ikilisi, iş birlikleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. New Balance 550 modelinin High haline benzeyen model ile bir kez daha sevenlerinin karşısına çıkıyor.

New Balance 550 Lakers Pack (5 Ekim)

Her ne kadar ortada resmi bir iş birliği olmasa da New Balance tasarım ekibinin yaptığı Colorway akıllara doğrudan Los Angeles Lakers’ı getiriyor. Beyaz ağırlıklı sarı ve mor renklerden oluşan 2 farklı ayakkabı sevenleriyle buluşuyor.

Yeezy 700 MNVN Laceless “Analog” (6 Ekim)

Geçtiğimiz aylarda gündemden eksik olmayan adidas-Yeezy ikilisinin akıbeti merak ediliyordu. Bu ay çıkan Yeezy 700 MNVN modeli, alışılanın aksine bağcıksız olarak karşımıza çıkıyor.

Air Jordan 3 WMNS “Black Gold” (6 Ekim)

Jordan Brand’in bu sene kadınlara özel olarak çıkardığı bir başka Colorway olan “Black Gold”, eski Air Jordan 3 Colorway’lerinden “Black Cement”e olan benzerliği ile de dikkat çekiyor.

Air Jordan 1 Utility “Pink Oxford” (7 Ekim)

Jordan Brand’in yeni siluetlerinden sayılabilecek olan Air Jordan 1 Utility, etrafında yer alan cepleriyle Air Jordan 1 severlere işlevsellik katarak yeni rengiyle karşımıza çıkıyor.

adidas adiFOM Q “Core Black” (7 Ekim)

adidas’ın en yeni siluetlerinden olan adiFOM Q, geçtiğimiz aylarda Kanye West’in Instagram hesabını oldukça işgal etmişti. Foam Runner’a benzerliği ile dikkat çeken siluet, Yeezy siluetinin aksine dil kısmı ve bağcıkları ile fark yaratıyor.

Nike Dunk Low WMNS “Peach Cream” (8 Ekim)

Son yılların en gözde siluetlerinden olan Dunk, bu ay da karşımıza çıkmayı ihmal etmiyor. Geçtiğimiz yıl çıkan “Laser Orange” Colorway’ini anımsatan ayakkabı, 2021’de almak isteyenlere yeni bir şans daha tanıyor.

Yeezy Slides (9 Eylül)

Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Yeezy Slides, yazın bitmesine rağmen karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu ay çıkacak olan Colorway’ler ise, Onyx, Bone ve Glow Green oluyor.

Air Jordan 1 High OG WMNS “Starfish” (27 Ekim)

Ayın sonuna doğru gelirken, çoğu Sneakerhead’in favorisi olan Air Jordan 1 siluetiyle de karşılaşıyoruz.  “Shattered Backboard” modellerini andıran bu yeni turuncu Colorway sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir