‘DARK’ YAPIMCILARINDAN YEPYENİ GİZEM DİZİSİ ’1899’ GELİYOR!

1899' First Interviews: Netflix & 'Dark' Creators On Ambitious Series –  Deadline

Netflix’in ilk Alman orijinal bilim kurgu dizisi ‘Dark’ ın yaratıcıları olan Jantje Friese ve Baran bo Odar dan yeni gizem dizisi ‘1899’ geliyor. 

‘1899’ dizisi 1800’lü yılların sonunda geçen, bir göçmen gemisinin Avrupa’dan New York’a yaptığı yolculuktaki gizemli koşulları konu alıyor. Farklı geçmişlere ve milletlere sahip yolcular, yeni bir yüzyıl ve yurtdışında yeni bir gelecek için umut ve hayallerinde birleşiyorlar. Ancak açık denizde aylardır kaybolan ikinci bir gemi keşfettiklerinde, yolculukları beklenmedik bir hal alır ve vaat edilen topraklara yaptıkları yolculuk bir kabusa dönüşür.

Dizinin tamamen uluslararası çok dilli bir drama olarak tasarlanmasından dolayı tüm oyuncular kendi ana dillerinde konuşacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Maciej Musial, Lucas Lynggaard Tonnesen, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Erwolter, Gabby Yann Gael, Mathilde Ollivier, José Pimentao, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Fflyn Edwards, Alexandre W Guillaume ve Anton Lesser yer alıyor. 

İlk fragmanı yayınlanan ‘1899’ dizisinin yayın tarihi ise henüz bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir