Burberry İLE MODERN KLASİKLERİN İHTİŞAMI

Burberry, İngiliz moda mirasının köşe taşlarından biri olarak uzun zamandır parıldayan tarihini kutlarken, modern izleyicileri cezbetmek için yeniliklerine devam ediyor. Kreatif Direktör Daniel Lee’nin vizyoner liderliği altında marka, klasik cazibesine çağdaş bir hava katmak için bir yolculuğa çıktı.

Lee’nin en son girişimi Burberry Classics koleksiyonu, bu gelenek ve modernliğin uyumlu bir karışımını simgeliyor. Zamansız stillerle desteklenen bu koleksiyon, günlük giysilerinizi ileriye taşımak için tasarlanmış seçkin gardırop temel parçalarının incelikli bir seçkisini sunuyor. Markanın ikonik kodlarını benimseyen kampanya, Iris Law ve Quinn Kirwan gibi isimlerin yer aldığı, Burberry’nin imza bej ve gri desenlerinin sofistike estetiğini sergiliyor.

Burberry’nin sürdürülebilirliğe olan bağlılığı doğrultusunda Burberry Classics koleksiyonu, %70 sürdürülebilir malzeme içeriyor. Böylece stilinizi yaratırken dünyaya zarar vermek zorunda olmadığımızı bize hatırlatıyor. Kusursuz bir şekilde tasarlanmış dar kesim gömleklerden salaş şıklığı yansıtan mayo ve spor giyime ilham veren eşofman takımlarına kadar, her parça gösterişsiz lüks ve çok yönlülük saçıyor. Markanın zengin mirasını vurgulayan koleksiyon, her bir parçaya zamansız bir zarafet ve kimlik duygusu katan, dikkat çekici Equestrian Knight Tasarımı ile süslenmiş ve bu tasarım T-shirt’lerden pantolonlara ve hoodie’lere özenle işlenmiş.

Galeride Burberry Classics koleksiyonunu keşfedin ve bu modern klasiklerle gardırobunuzu yükseltmeye hazırlanın. 2024 Mart ayından itibaren hem mağazalarda hem de çevrimiçi olarak mevcut olan bu koleksiyon, sizleri çağdaş bir dokunuşla Burberry’nin kalıcı mirasının özünü benimsemeye davet ediyor.