ARALIK AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

The Grinch x adidas Forum Low (1 Aralık)

Yeni yıla yaklaşmamızla birlikte, her sene bu dönemde tekrar karşımıza sık sık çıkan Grinch esintilerini bu kez bir iş birliğiyle görüyoruz. İkonikleşen adidas Forum Low, yeşil süet tonlarıyla bizlerle buluşuyor.

KASSL Editions x ASICS GEL-NIMBUS 9 (1 Aralık)

Senenin son ayında ASICS de bir iş birliğiyle karşımıza çıkıyor ve KASSL Editions ile sadece 150 adetlik siyahın farklı tonlarından oluşan bir modelle karşımıza çıkıyor.

New Balance 650(1 Aralık)

Daha önce 80’lerde satışa çıkan New Balance 650 silueti, yıllar sonra tekrar satışa çıkıyor. İlk çıktığında bir basketbol ayakkabısı olarak duyurulan bu siluet, günümüzde günlük kullanım için uygun bir halde bizlerle buluşuyor.

Packer x Reebok Club C (2 Aralık)

Daha önce 2018 yılında birlikte gördüğümüz Packer ve Reebok ikilisi, bu sefer tekrar bir araya geliyor ve sevenlerinin karşısına yeni bir Club C Colorway’i ile çıkıyor.

Tom Sachs x NikeCraft General Purpose Shoe (2 Aralık)

Tom Sachs ve Nike ikilisi bu sene bir kez daha beraber masaya oturdu. Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan sarı colorway’den sonra bu sefer de farklı bir renkle sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Pharrell x adidas Samba Humanrace (2 Aralık)

adidas’ın ikonik siluetlerinden biri olan Samba, son zamanlardaki yükselişini bir iş birliği ile taçlandırıyor. Pharrell’in adidas ile yıllardır sürdürdüğü Humanrace markası, bu sefer Samba siluetine el atıyor ve karşımıza 2 farklı colorway ile çıkıyor.

Nike Dunk High WMNS “Varsity Purple” (2 Aralık)

Nike’ın artık her ay birçok farklı Colorway’ini bizlere sunduğu Dunk High modeli, bu ay da karşımıza mor-beyaz renkler ile çıkıyor. Daha önce 2020’de satışa çıkan Colorway, 2 yıllık aranın ardından bekleyenleriyle tekrar buluşuyor.

Undefeated x Nike Air Force 1 Low SP “Total Orange” (3 Aralık)

Geçtiğimiz sene de birlikteliğini gördüğümüz Undefeated ve Nike ikilisi, 2022 yılında Air Force 1 Low modelinin 40. Yılını kutlamak için tekrar bir araya geldi ve karşımıza bu renkli Air Force 1 Low Colorway’ini çıkardı.

END. X BAPE BAPESTA “Bowling” (3 Aralık)

END. ve BAPE ikilisi, Bapesta silueti için bir araya geliyor. Ayakkabının ilham kaynağı ise adından da anlaşıldığı üzere bowling ayakkabıları.

Air Jordan 12 “Black Taxi” (3 Aralık)

Son yıllarda Jordan Brand’den sık sık gördüğümüz sarı-siyah renk kombinasyonunu bu sefer Air Jordan 12 siluetinde görüyoruz.  Siyah ağırlıklı olan bu Colorway’de, sarı detaylar yer alıyor.

Air Jordan 11 “Varsity Red” (10 Aralık)

Yılın bu aylarına geldiğimizde neredeyse her sene karşımıza çıkan Air Jordan 11 silueti, bu sefer kırmızı rengiyle bizleri Air Jordan 11 sevenlerin beğenisine sunuluyor.

AMBSH x Nike Air Force 1 Low (10 Aralık)

Nike, Air Force 1 Low’un 40. Yıl kutlamaları kapsamında iş birliklerine devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda birlikte gördüğümüz ikili, bu sefer 4 farklı Air Force 1 Low Colorway’i ortaya çıkarıyor.

CNCPTS x Nike SB Dunk Low “Orange Lobster” (20 Aralık)

İlk olarak 2008 yılında birlikte gördüğümüz Concepts ve Nike SB ikilisi karşımıza Red Lobster ile çıkmıştı. 14 senenin ardından ise bu sefer karşımıza Orange Lobster modeli hayranlarıyla buluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir