VANS ULTRARANGE NEO VR3’Ü 2024 İLKBAHAR SEZONU İÇİN YENİDEN KEŞFEDİYOR

Hareket etmeden duramayanlar için yeniden tasarlanan model, güncellenmiş kalıp, geliştirilmiş malzemeler ve yeni uniseks renk seçenekleriyle araştırmaya ve keşfetmeye teşvik ediyor.

Vans Ultrarange Neo VR3, seyahatleri için her yere gidebilen, her şeyi yapabilen bir modele ihtiyaç duyan Vans Surf sporcularının geri bildirimleri ile üretilmiş “Off The Wall” bir keşif ayakkabısı. Benzersiz “ethos”u ve sporcu odaklı tasarımı sayesinde, dinamik yaşam tarzına sahip Vans severler için öncelikli bir seçenek haline gelmişti. Şimdi ise 2024 İlkbahar koleksiyonunun bir parçası olarak, iyileştirilmiş, güncellenmiş ve geliştirilmiş olarak taptaze renk seçenekleriyle yeni bir döneme giriyor, kullanıcıların modelde zaten sevdiği her şeyi alıp 10 puana çıkarıyor.

Uniseks “Light Green/Black” ve “Yellow/Multi” renk seçenekleriyle çıkan, yeniden tasarlanmış Vans Ultrarange Neo VR3, görünümünü bozmadan uygulanan, iyileştirilmiş kalıp ve dış hatların yanı sıra ekstra destek sağlamak için değiştirilmiş kemer ile yeni bir şekle sahip. Bu sadece bir kalıp güncellemesi değil, orta tabana yakından bakıldığında, şekillendirilmiş süslemelerin Vans’ın ünlü dama deseninin soyut bir tekrar olduğunu fark ediliyor. Ayrıca tüm ana bileşenleriyle sıkı ayakkabı malzeme yönergelerine uyan ayakkabı Vans Checkerboard Globe unvanına sahip.

 

Ultrarange Neo VR3, rejeneratif, sürdürülebilir kaynaklı, yenilenebilir ve/veya geri dönüştürülmüş malzemelerden oluşuyor: %100 geri dönüştürülmüş PET’den yapılmış hafif ve nefes alabilen üst kısım; en az %50 biyobazlı EVA köpükten oluşan orta taban ve en az %60 rejeneratif olarak yetiştirilen doğal kauçuktan yapılmış, Vans’ın klasik waffle tutuş özelliğinin ilerici bir yinelemesini sunan dış taban.

Bu üst düzey macera ayakkabısı eşit derecede uyumlu giysilere layık olduğundan, yeniden tasarlanmış Vans Ultrarange Neo VR3’e her yere gidebileceğiniz giysi seçenekleri eşlik ediyor. Koleksiyonunun öne çıkanları arasında, çift taraflı Rosewood yelek ile çift örgü balıkçı yaka üst ve şort takımının yanı sıra tırmanma şortu, kamp şapkası, dokuma kısa kollu tişört ve pamuklu kolsuz tişört parçalar gibi her biri ayakkabılarla uyumlu açık hava renklerinde parçalar yer alıyor.

2024 İlkbahar Vans Ultrarange Neo VR3 koleksiyonu şimdi vans.com.tr’de.