VANS SUNAR: “OLD MEETS KNU” KLASİK VE ÇAĞDAŞ STİLLERİN VE ANLATILARIN BİR BİRLEŞİMİ

Vans, geçmişi, bugünü ve geleceği birleştiren zamansız tasarımlara ve anlatılara dair bir övgü niteliğindeki “Old Meets Knu”yu sunar. Bu kutlama, efsanevi Vans Sidestripe ile farklı kuşaklardan sporcuları ve yaşam tarzı küratörlerini bir araya getiriyor.

1977’den Bugüne Old Skool Mirası

1977’de ilk kez piyasaya sürülen Old Skool, Vans Authentic ve Era’dan sonra gelen üçüncü kaykay ayakkabısı olarak, kaykay, müzik ve moda dünyalarında bir ikon haline geldi. Çıkışından bu yana efsanevi Sidestripe ile gardıropların temel parçası oldu. Old Skool, Vans koleksiyonlarındaki renk ve malzeme güncellemeleriyle, farklı tarzlara uyum sağlayarak evrildi

Knu Skool: Geleneğe Çağdaş Bir Dokunuş

Orijinal olarak 1997’de tasarlanan Vans Knu Skool, klasik Old Skool’u yeni nesil için yeniden tasarladı. Kaykay tasarımından etkilenen Knu Skool, sezon için yeni renk seçenekleri de sunuyor. Model, 90’ların siluetinin modern bir yorumlaması ile kabarık dil, 3D Sidestripe ve kalın, büyük bağcıklar da içeriyor. Knu Skool ayrıca maksimum dayanıklılık için sağlam bir süet kısma sahip.

Hikayeyi Yaratıcılarla Anlatmak: Tony Alva, Breana Geering, Ed Templeton, Veneda Carter

‘Old Meets Knu’ kampanyasının ilk bölümü için, Vans, Old Skool ve Knu Skool’un mirasını ve evrimini temsil eden kaykay efsanesi Tony Alva ve kaykay takımı üyesi Breana Geering’i seçti. Genç ruhlu isimler olan Alva ve Geering, teklifsiz halleri ve orijinal düşünme tarzları ile tanınıyor. Aynı zihniyet ve vizyonu paylaşırken, aynı kaynaktan beslenen iki farklı ifadeyi temsil ediyorlar.

Vans, özgür ruh ve radikal yaratıcılığın “Off The Wall” zihniyetini temsil eden iki ikonik yaratıcıyla hikayelerini paylaşmak için işbirliği yapıyor. Ünlü fotoğrafçı Ed Templeton ve stilist Veneda Carter, kendi alanlarının yaratıcı sınırlarını zorlayan öncü isimler. Templeton’ın objektifi ham ve otantik anları yakalarken, Carter’ın stil uzmanlığı moda normlarını yeniden tanımlıyor. “Old meets Knu” kampanyasına kendi bakış açılarını sunarak, klasik ve çağdaşın birleşimini perçinliyorlar.

Bu kültürel liderler birbirlerinden ilham alarak klasik tasarıma bağlı kalıp Vans tarzının geleceğini belirliyorlar. Vans Knu Skool ve Old Skool Classic Vans mağazalarında ve Vans.com.tr’de.