VANS COMFYCUSH OLD SKOOL OVERT İLE RAHATLIĞA GÖZ KIRPIYOR

Vans, modern konforu ve materyalleri Vans’ın klasik stiliyle birleştiren yeni tasarımı ComfyCush Old Skool Overt’in son modelini gururla sunar.

Yaratıcı ifadeye konfor olanak sağlıyor ve bu sezon bunun doğru olduğunu Vans ComfyCush Old Skool Overt kanıtlıyor. Bu modelde ilk defa, ComfyCush Old Skool Overt markanın yaratıcı DIY kültüründeki köklerine saygı duruşunda bulunan klasik Vans Checkerboard baskısını taşıyor.

ComfyCush Old Skool Overt, 360 derecelik oyulmuş bir orta tabana sahip ve kalıplı çıkarılabilir iç taban daha fazla rahatlık sunuyor. Bu modelde ayrıca, kavrayışı ve tutuşu kolaylaştıran kauçuk bir dış tabanın yanında, ayakkabının kenarları, dili ve ön kısımları boyunca ekstra köpükten sağlanan son derece rahat bir his sağlıyor.   

ComfyCush Old Skool Overt için mükemmel eşleşen koleksiyon aynı zamanda hem erkekler hem de kadınlar için rahat, tek renkli takımlar içeriyor: Erkekler için siyah ComfyCush PO Sweatshirt ve ComfyCush Eşofman Altı ve Kadınlar için pembe ComfyCush Crew ve ComfyCush Fleece Short.

ComfyCush Old Skool Overt ve giyim satın almak ve daha fazla bilgi edinmek için Vans.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir