TEMMUZ AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Air Jordan 5 Retro GS “WNBA” (1Temmuz)

WNBA’den ilham alınarak tasarlanan ve beyaz ağırlıklı Jordan 5 modeli, pembe ve turuncu dokunuşlarla sevenleri ile buluşuyor. Ayakkabı, ayın ilk gününde GS numaraları ile raflarda yerini alıyor.

Air Jordan 1 Low GS “Pinksicle” (1 Temmuz)

Yazın sıcağını giderek daha çok hissettiğimiz bu günlerde, Jordan Brand çocuklara özel olarak çıkardığı bir başka model ile karşımıza geliyor. Beyaz’ın üzerine yapılan ufak pembe ve turuncu dokunuşlarla karşımıza geliyor.

Nike Dunk High “I Got Next” (1 Temmuz)

Nike, son zamanların sevilen siluetlerinden biri olan Dunk High modeli ile bu sefer basketbolun yeni yıldızlarına odaklanıyor ve mavi tonlarını barındıran I Got Next serisi ile karşımıza çıkıyor.

New Balance 550 “Au Lait” (1 Temmuz)

Son 2 yıldaki çıkışı ile sneakerhead’lerin koleksiyonundaki kısmı gittikçe artan New Balance 550 silueti, beyaz, krem ve turuncu tonlarını barındıran pastel paletiyle bekleyenlerinin karşısına bir kez daha çıkıyor.

Air Jordan 1 Low OG WMNS “Bleached Coral” (2 Temmuz)

Her Jordan severin gölünde farklı bir yeri olan Air Jordan 1 Low OG silueti, bu sefer toz pembe ve siyah renklerine bürünerek sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Air Force 1 Low “Sun Club” (6 Temmuz)

Geçtiğimiz ay raflarda yerini alan Nike Dunk Low Sun Club’dan sonra, bu seriyi devam ettiren Nike ekibi, sevilen siluet Air Force 1 Sun Club’ı da karşımıza çıkarıyor.

Nike Dunk High Next Nature “Sail” (6 Temmuz)

Geçtiğimiz aylarda Toasty serisi ile başlayan ve Kış ayları sıcak tutması için tasarlanan Nike’ın Dunk modeli koleksiyonu yeni bir üye daha kazanıyor. Nike’ın sürdürülebilirlik hareketi olan Move to Zero tekniği ile geliştirilen bu yeni colorway, kışa hazırlık yaparken tercih edilebilecek ayakkabılar arasında yerini alıyor.

Nina Chanel Abney x Air Jordan 2 SE (8 Temmuz)

Nisan ayının başında haberleri çıkmaya başlayan Nina Chanel Abney ve Jordan Brand iş birliğinden 2 yeni Jordan 2 colorway’i doğuyor. 2022 yılının şimdiye kadar ki bölümünde gözümüze çarpan siluetlerden olan Jordan 2, yılın geri kalanında da bizlerle olmaay devam edecek gibi gözüküyor. New York’lu sanatçı Abney’in tasarladığı biri Air Jordan 2 Low SE biri de Air Jordan 2 SE olmak üzere 2 farklı model, sevenleri ile buluşuyor.

Nike Dunk Low LX “Lisa Leslie” (9 Temmuz)

Nike’ın sık sık yaptığı iş birliklerinden olan sporcu ve sanatçı iş birliklerine bu sefer nadiren rastladığımız bir detay ekliyor ve WNBA efsanelerinden eski Los Angeles Sparks oyuncusu Lisa Leslie için bir imza Colorway ortaya çıkarıyor.

Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG “Reverse Mocha” (21 Temmuz)

Geçtiğimiz haftalarda satışa sunulan Air Max 1, Air Trainer 1 ve giyim koleksiyonunun ardından Travis Scott, bu sefer Jordan Brand ile bir araya gelerek 2019 yılında çıkan Mocha modelinin tam tersini “Reverse Mocha” olarak bizlere sunuyor.

adidas Yeezy Slides (25 Temmuz)

Yaz ayları geldiğinde raflar sürekli tekrar yerini alan Yeezy Slides, Temmuz ayını da boş geçmiyor. Pure, Resin ve Onyx renklerini bu ayın sonlarına doğru tekrar raflarda göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir