TAYLOR SWIFT’IN KISA FİLMİ ‘’ALL TOO WELL’’ YAYINLANDI

Taylor Swift, 2012 albümünün yeniden kaydı olan ve daha önce hiç duyulmamış ek parçalarla tamamlanan ”Red”(Taylor’s Version) albümünden, hayranların en sevdiği şarkı “All Too Well”in çok önemli bir 10 dakikalık versiyonu da dahil olmak üzere kısa filmini resmi olarak yayınladı. Başrollerinde Sadie Sink(Stranger Things) ve Dylan O’Brien(Maze Runner)’ın yer aldığı, yaklaşık 15 dakika süren ‘’All Too Well’’ şarkısının kısa filminin yazım ve yönetmenliğini de Taylor Swift üstleniyor. 

Film, YouTube’da gösterime girdiği ilk andan itibaren üç saatten az bir sürede 3 milyondan fazla görüntüleme aldı. Yayınlanan yeni versiyonla birlikte Ed Sheeran, Chris Stapleton ve Phoebe Bridgers ile düet olmak üzere toplam 30 şarkı bulunuyor.

Taylor Swift, katıldığı bir talk show programında, All Too Well’in single olarak yayınlanmak için seçilmediğini, ancak albümdeki en sevdiği şarkı olduğunu ve şarkıyı Red albümünü kaydederken yazdığını, “biraz üzücü bir dönemden geçtiğini” söyledi. “Yaşadıklarım ve hissettiklerim hakkında doğaçlama yapmaya başladım ve bu durum şarkıyı oluşturmaya devam etti” dedi ve şöyle devam etti; “All Too Well’in 10 dakikalık versiyonu, ben onu normal uzunlukta bir şarkıya indirgemeden önce şarkı için orijinal olarak yazılmıştı.’’

İşte ‘’All Too Well’’ şarkısının kısa filmi;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir