‘’SWAROVSKI x NIKE AIR FORCE 1 LOW’’ İŞ BİRLİĞİ

Lüks Avusturyalı mücevher markası Swarovski, ikonik spor ayakkabının kristal kaplı bir versiyonu olan ‘’Swarovski x Nike Air Force 1 Low’’ u piyasaya sürmek için bir kez daha Nike ile iş birliği yaptı. Çarpıcı çıkarılabilir kaplamalarla donatılmış bu iş birliği, klasik Air Force 1’i neredeyse tanınmaz bir biçimde sunuyor.

‘’Swarovski x Nike Air Force 1 Low’’, imza niteliğindeki “Triple White” ve “Triple Black” renk gruplarında satışa sunulacak ve spor ayakkabıların girift kılıfını süsleyen iki yüz yirmi sekiz kristal, üzerlerine parlayan ışığı yansıtarak karanlıkta parlayabilir ve böylece düşündürücü bir yansıtıcı etki yaratır. ‘’NIKE AIR FORCE 1”i kaplayan yapı, vidalar sayesinde çıkarılabilir, ancak aynı zamanda modülerdir, çünkü onu oluşturan dört parçanın ayrı ayrı uygulanmasına izin verir, daha sonra pakette bulunan küçük bir tornavida kullanılarak takılıp çıkarılabilir.

Nike Footwear Women’s Lifestyle Kıdemli Kreatif Direktörü Marie Crow, ‘’Nike ve Swarovski ‘’ arasında olan ve ünlü Nike Air Force 1‘i kahraman olarak gören yeni iş birliğini şu sözlerle anlattı: “ Swarovski ile yaptığımız tüm ortaklıklarda, gelişmiş tasarım, geliştirme ve üretim yoluyla mümkün olanın sınırlarını keşfetmekle harika zaman geçirdik. Bu Air Force 1 , gerçekten taze bir görünüm elde etmek için yansıtıcı bir ürünün teknik gelişimini ve modüler bir tasarımı sentezleyen bir sonraki adımı temsil ediyor ”. 

Baş harfleri LXX ile ayırt edilen bu özel sürüm, yansıtıcı tabelalardan ilham alınarak tasarlanan çelik perçinlerin içinde retroreflektif kristallerin varlığı ile karakterize edilir . Bu yeni kristaller, Swarovski’yi yaratımlarına ve şimdi de bu özel damla ile ilk kez piyasaya sürmeye yönlendiren uzun çalışmaların ardından yapıldı. ‘’Swarovski x Nike Air Force 1s’’, siyah veya beyaz renk seçenekleriyle 2 Aralık Perşembe gününden itibaren Nike SNKRS Uygulaması aracılığıyla satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir