SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ RAHATLIKLA BULUŞTURAN YENİ MARKA “HOLO GENERATION”

Misyonu, sürdürülebilir modayı herkes için ulaşılabilir hale getirmek olan yeni marka Holo Generation ilk koleksiyonunu sundu.

Tekstil sektöründe üretilen çoğu üründen daha sürdürülebilir bir anlayışla yaratılan; organik pamuk ve geri dönüştürülmüş materyallerden üretilen ürünler, her yaşa hitap ediyor. Marka, sürdürülebilirliği bir adım ileri taşıyarak; sosyal, ekonomik ve evrensel sürdürülebilirliği amaç edinen bir politika izliyor.

Koleksiyondaki parçaların ve aksesuarların yanı sıra; ambalaj ve paketleme de doğaya arkadaş, geri dönüştürülmüş/geri dönüştürülebilecek malzemelerden tasarlanmış. 

Holo Generation tüm bunların üzerine ekliyor; “Tüm ortaklarımızla beraber tedarik zincirinin her aşamasında “Giysilerimizi kim yaptı?” sorusunun yanıtını verebilecek ve çalışanlarımızın ve markamızın olumlu çevresel ve sosyal etkilerini garanti edebilecek bir yapı oluşturduk.

Yaptığımız kıyafetlerin arkasında emekçilerimiz var ve markamız için insanlarımız çok önemli. Dünyanın birçok yerinde tekstil çalışanları çok zor koşullar altında çalışıyor. Bu yüzden kendi markamızı oluştururken bütün üretimimizin kendi bünyemizde olmasına ve kadın emeği ağırlıklı üretim yapmaya çok özen gösterdik. Çalışanlarımız ve tedarik zincirimizdeki tüm çalışanlar için güvenli, sağlıklı ve adil bir çalışma ortamı yaratmayı bir sorumluluk kabul ettik ve bu sorumluluğu, yerinde sosyal sorumluluk denetimleri yaparak ve çalışanların çalışma koşullarında söz sahibi olmasını sağlama taahhüdüyle yerine getiriyoruz.

Koleksiyonumuzu oluştururken asıl amaçlarımızdan birisi de sürdürülebilirlikle beraber günün modasını yansıtan, her okazyona uygun rahat kıyafetler üretmekti.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir