SUPER BOWL HALF TIME SHOW 2022

2022 Super Bowl Halftime Show: Best Memes – Billboard

Bu yıl nostaljik bir dönüşle bizleri selamlayan Super Bowl LVI Half Time Show, Hip-Hop dünyasının efsaneleri; Eminem, Kendrick Lamar, Dr Dre, Mary J. Blige, Snoop Dogg ve 50 Cent’in gösterisiyle izleyicileri büyülemeye devam etti. Sosyal medyada oldukça olumlu geri dönüşler alan show, her yıl olduğu gibi bu yıl da “en iyisi” olarak anıldı.

Dre’nin yönetimindeki kadro, 50 Cent’in “In Da Club”, Mary J. Blige’nin “Family Affair” ve “No More Drama”, Kendrick Lamar’ın “Alright” ve Eminem’in “Lose Yourself” dahil dokuz ikonik şarkı çaldı. 

Bazı kullanıcılar bu yılki show hakkında şu yorumlarda bulundu;

“Hayatım boyunca, bu #SuperBowl şovunu izlerken ve tüm şarkı sözlerini söylerken; çocuklarım bana bir tür rap tanrısıymışım gibi bakarken şu an hissettiğim kadar havalı hissetmemiştim!”

“Bu gece Super Bowl İlk Yarı Şovu sırasında kelime kelime şarkı söylerken ebeveynlerinin gerçekte kim olduğunu gören birçok çocuk olacak.”

“Super Bowl’un en büyük devre arası şovuydu. 80lerde veya 90ların başında doğduysanız, bu show sizin çocukluğunuz içindi. O günlerde müzik çok farklıydı..”

“Super Bowl Half Time Show’da Snoop Dogg, Eminem ve Dr. Dre’yi sahnede izlerken, nostalji içimi kapladı ve sonunda yaşlandığımı anladım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir