ŞUBAT AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Nike Air Max Sprung (1 Şubat) 

Nike’ın en sevilen ve ikonikleşen modellerinden olan Air Max modelleri, bahar renklerine bürünerek sevenlerini bahar havasına hazırlıyor. (Air Max 90 ve Air Max 97)

Nike Dunk Low “SiEMPRE Familia” (1 Şubat) 

Latin Amerika halkının özel günlerinden biri olan “Dia de los Muertos” (Ölüler Günü), son yıllarda olduğu gibi yine Nike tarafından onurlandırılıyor ve bu güne özel bir model çıkıyor. Meksika renklerinden ve dekorasyonlarından ilham alınan Dunk Low modeli, ayın başında karşımıza çıkıyor.  

Nike Dunk Low “White/Black” (2 Şubat) 

Son yılların en sevilen modellerinden olan Nike Dunk Low, herkesin günlük hayatta giyebileceği sade bir Colorway olan beyaz/siyah renkleri ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.  

Nike Dunk Low “Light Violet” (2 Şubat) 

Farklı Colorwayler ile sık sık duyurduğumuz Nike Dunk Low modeli, bu sefer karşımıza “kadınlara özel” bir Colorway ile çıkıyor. Açık mor ve beyaz renklerden oluşan bu model, ayın ilk günlerinde raflarda yerini alıyor. 

Nike Dunk Low “Crater” (3 Şubat) 

Nike’ın son yıllarda benimsediği ve tüm modellerine uyguladığı “Move to Zero” hamlesi kapsamında yaptığı bu mavi siyah ağırlıklı dunk low modelinin tabanı, diğer Crater modelleri ile aynı taban rengine sahip. Nike Dunk Low “Crater” modeli, sadece genç çocuk numaraları ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Air Jordan 1 Mid “Coconut Milk” (4 Şubat) 

Yıl içerisinde bir çok kez farklı renklerle karşımıza çıkan Air Jordan 1 Mid modeli, açık sarı, beyaz ve siyah renkleri ile ikonik bir hale gelen Air Jordan 1 siluetine bürünerek karşımıza çıkıyor.  

Air Jordan 6 Low CNY “Year of The Tiger” (4 Şubat) 

Jordan Brand, her sene çıkardığı Çin Yeni Yılına özel olarak çıkardığı modellere bir yenisini daha ekliyor ve bu sene karşımıza Air Jordan 6 Low modeli ile çıkıyor. 

Nike Air Huarache “Purple Punch” (9 Şubat) 

Air Huarache modelinin 30. yıl dönümünü geride bırakırken,  Nike karşımıza çıkardığı bu beyaz ve mor ağırlıklı ve siyah detaylı Air Huarach Colorway’i ile satışa çıkıyor.  

adidas x Ivy Park “Ivy Heart” (10 Şubat) 

Sevgililer gününe az bir vakit kalmışken, son zamanların üretken iş birliklerinden biri olan adidas x Ivy Park ikilisi, sevgililer günü koleksiyonu olan “Ivy Heart” koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor. Stan Smith, Superstar Mule, Savage V4, Swim Slide ve Ultra Boost OG olmak üzere 5 farklı modelden oluşan koleksiyon, farklı tarzdaki seçeneklerle herkesin beğenisini bekliyor.  

Air Jordan 5 “Racer Blue” (12 Şubat) 

Nispeten daha az ilgi gören modeller için kolları sıvayan Jordan Brand ekibi, mavi detaylar içeren bu siyah modeli ile Air Jordan 5 bekleyenlerin karşısına, beğenilerimi kazanmak için çıkarıyor. 

Nike Dunk Low “Valentine’s Day” (14 Şubat) 

Her sene 14 Şubat Sevgililen Gününde çıkardığı modeller ile farklı bir hediye alternatifi sunan Nike, “Kadınlara Özel” olarak çıkardığı bu pembe Dunk modeli ile Sevgililer Günü’nde karşımıza çıkıyor. 

adidas Yeezy 350 V2 CMPCT “Slate Red” (14 Şubat) 

Kanye’nin en yeni modellerinden biri olan Yeezy 350 V2 CMPCT modeli, Yeezy severlerin karşısına bu sefer kırmızı rengi ile geliyor.  

Rick And Morty x PUMA MB.01 (18 Şubat) 

Ayakkabı dünyasına kendi imza ayakkabısı ile yeni katılan basketbolcu LaMelo Ball, ilk modeli olan PUMA MB.01’i geçtiğimiz haftalarda satışa çıkardı. İlk Colorway’lerinden biri ise, son yılların sevilen animasyon dizisi Rick And Morty’den ilham alınan bu Colorway oluyor.  

Air Jordan 12 “Playoff” (19 Şubat) 

Air Jordan 12’nin 25. yılına gelmişken, 2012’den beri ilk defa tekrar karşımıza çıkacak olan “Playoff” Colorway’i sevenlerini heyecanlandırıyor. Siyah ve beyaz renklerinden oluşan bu model, Şubat ayının sonlarında karşımıza çıkıyor. 

Air Jordan 1 “Brotherhood” (26 Şubat) 

Jordna Brand’in ikonik modeli olan Air Jordan 1 High, pembe, sayı ve beyaz renkleri ile karşımıza çıkıyor. Chicago ve North Carolina günlerinin anısına tasarlanan bu model, ayın sonuna geldiğimizde bizlerle buluşuyor.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir