STRANGER THINGS 4.SEZON FRAGMANI YAYINLANDI

Netflix yapımı olan Stranger Things sekiz bölümden oluşacak olan 4. Sezonuyla geri dönüyor. 

En son 2019’da yayınlanan 3. Sezonda, Temmuz 1985’te eskiden kalma Starcourt Alışveriş Merkezin’nde Mind Flayer’a karşı kahramanca bir hesaplaşmayı gördük. Final bölümünde Jim Hopper’ın(David Harbour) ölümü, Byers ailesinin şehirden ayrılması ve Rusların tesisinin en azından şimdilik yıkılışıyla sona ermişti. 

Yayınlanan yeni fragmanda ise, işlerin ters gittiğini anlayabiliyoruz. Eleven(Millie Bobby Brown), yetiştirildiği kurumda 11 numaralı kapının ardında kilitli kaldığını ve bir sesin ona ‘Eleven, beni duyuyor musun?’ demesinden sonra gözlerinin bir anda açıldığını görüyoruz.

Sesin, Eleven de dahil olmak üzere Hawkins Laboratuvarı’nda denekleri yetiştiren ABD Enerji Bakanlığı’ndan eski bilim adamı olan Papa, diğer adıyla Dr. Martin Brenner olduğu düşünülüyor.

Şubat 2020’de yayınlanan ‘Sevgilerle Rusya’dan’ adlı fragmanda, Rus subaylar tarafından korunan işçilerle dolu karlı bir demiryolunda kaşını silmek için duraklayan kafası traşlı bir işçide bitiyor. Yani Hopper’da.Bu fragman ile de  Hopper’ın yaşadığı şüphesini doğrulanıyor.

Kasım ayında, Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco ve Joseph Quinn dahil olmak üzere 4.sezonda 8 yeni oyuncunun olacağı duyurulmuştu.

Stranger Things 4. Sezon yayın tarihi ise henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir