SEX AND THE CITY “AND JUST LIKE THAT” DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Merakla beklenen ‘’Sex and the City, And Just Like That’’ dizisi, 9 Aralık’ta ilk iki bölümüyle HBO Max’te başlayacak. Dizinin yeni bölümleri daha sonra haftalık olarak yayınlanacak.

Darren Star (Younger, Emily in Paris) tarafından yaratılan ve Candace Bushnell’in kitabına dayanan ‘’Sex and The City’’ dizisi 1998’den 2004’e kadar HBO’da yayınlandı ve dizinin ardından 2008 ve 2010’da iki devam filmi yayınlandı. “And Just Like That” serisi dizinin oyuncu kadrosunun ikinci “Sex and the City” filmi için bir araya gelmesinden 11 yıl sonra tekrar başlıyor.

12 Kasım günü yayınlanan ilk fragmanda dizinin ana karakterleri olan Sarah Jessica Parker(Carrie Bradshaw), Cynthia Nixon(Miranda Hobbes) ve Kristin Davis(Charlotte York) ‘in yanı sıra yeni oyuncu kadrosunda Sara Ramirez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker ve Karen Pittman yer alıyor. Daha önce de bazı karakterlerin geri döneceği söyleniyordu ve nihayet Chris Noth(Mr. Big), David Eigenberg (Steve Brady) ve yakın zamanda hayatını kaybeden Willie Garson(Stanford Blatch)’i de dizide göreceğiz. Dizi bu defa Carrie, Miranda ve Charlotte ‘un ‘’30’lu yaşlarındaki karmaşık yaşam ve arkadaşlık gerçekliğinden, 50’li yaşlarındaki yaşamın ve dostluğun karmaşık gerçekliğine uzanan dünyalarına odaklanacak’’.

İşte Merakla Beklenen Dizinin İlk Fragmanı;

https://youtu.be/KNLwEjJPbcs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir