NİSAN AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Nike Air Max 90 WMNS “Siempre Familia” (1 Nisan)

Nisan ayına girerken, Nike karşımıza yeni Air Max Colorway’leri ile çıkmaya devam ediyor. Son yıllarda sık sık farklı siluetlerde gördüğümüz Meksika esintileri, bu sefer Air Max 90 siluetine bürünüyor.

Nike Dunk Low “Fossil Rose” (1 Nisan)

Neredeyse tamamı süet olan bu Dunk Low modeli ile Nike, nisan ayına hızlı bir giriş yapıyor ve Dunk severlerin karşısına çıkıyor.

Polaroid x Nike SB Dunk Low (5 Nisan)

Klasik Dunk modellerine göre daha nadir rastladığımız SB Dunk modellerinden bir yenisi daha karşımıza çıkıyor. Köklü fotoğraf makinesi markası Polaroid ile gelen iş birliği, siyah ve beyaz renklerine ek olarak üçlü swoosh ve renkli ek bağcıklarla satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Nike Dunk High WMNS “FLS” (6 Nisan)

Son yıların sevilen siluetlerinden Dunk, sade beyaz ve gri tonlarına eşlik eden parlak yeşil Swoosh ve bağcıklarındaki metalik renkteki Swoosh aksesuarı ile sade bir Dunk High modeli bekleyenlerin karşısına çıkıyor.

Nike Dunk High “Vintage Black” (7 Nisan)

Nike, insanların “eskitilmiş” sneaker sevgisini yapılan çarpıcı custom tasarımlarla duymuş olsa gerek, vintage severler için sararmış tabana sahip yeni Dunk Colorway’i ile karşımızda.

adidas Yeezy QNTM “Mono Carbon” (7 Nisan)

Yeezy serisinin basketbol performansını hedefleyen modeli olan QNTM, yeni ama gözümüze aşina olan bu yeni Colorway ile karşımıza çıkıyor. 

Off-White x Nike Blazer Low (8 Nisan)

Jordan Brand ve Nike’ın en çok rağbet gören iş birliklerinin kuşkusuz başında yer alan Off-White iş birliklerine bir yenisi daha ekleniyor. Nike’ın nispeten daha az ilgi duyulan modellerinden olan Blazer’a yapılan siyah-yeşil ve beyaz-kırmızı tasarımla bekleyenlerinin karşısına çıkıyor.  

Union x Air Jordan 2 “Grey Fog” (8 Nisan)

Jordan Brand’in bu sene ön plana çıkarmak için çaba sarf ettiği siluet olan Air Jordan 2’ye henüz nisan ayındayken bir Colorway daha çıkıyor. 

adidas Yeezy Boost 350 V2 “Zebra” (9 Nisan)

Kanye West’in en beğenilen ve en eski modellerinden biri olan Zebra, bekleyenleri ve sevenleri için bu ay tekrardan satışa çıkıyor.

Nike Air Max 1 Gold “Tiger” (12 Nisan)

Son zamanlarda Nike tarafından sık sık gördüğümüz golf modellerine bir yenisi daha ekleniyor. Daha önce Air Jordan 1 ve Air Jordan 4’de gördüğümüz golf modelleri bu sefer de klasikleşen bir başka siluet olan Air Max 1 ile geliyor. 

Nike Air Max 90 Golf NRG “Leopard” (12 Nisan)

Golf ayakkabısı çeşitliliğini her geçen gün arttıran Nike, sadece Air Max 1 siluetiyle kalmıyor ve Air Max 90 modelini de Golf oyuncuları için satışa çıkarıyor.

Nike Air Max 97 Golf “Zebra” (12 Nisan)

Bir nevi ‘animal pack’ ile karşımıza çıkan Nike Golf, serinin son modeli olarak Air Max 97 siluetiyle karşımıza çıkıyor. 

Air Jordan 1 Mid WMNS “Sand drift” (12 Nisan)

Bahar aylarına girmemiz ve havaların da ısınması ile birlikte, Jordan Brand’in bu sezon için hazırladığı modeller yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Krem rengi ayakkabıya eklenen lacivert bağcık ve wings logosu ile sade bir colorway bekleyenlerin favorisi olmaya aday olmaya geliyor. 

Air Jordan 7 SE “Sapphire” (16 Nisan)

Air Jordan 7’nin 30. Yılını kutlayan bu siluet, krem rengi kısmında bulunan şeffaf panellerle, iç kısmında yer alan mor- pembe detayları gün yüzüne çıkarıyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir