NIKE VE PATTA KOŞU KOLEKSİYONU İÇİN TEKRARDAN BERABER

Nike ve Patta, bir kez daha ruhlarını birleştiriyor. Sadece giysi ve ayakkabı değil; birlikteliği, kültürü ve dur durak bilmeden büyüme arzusunu da içeren bir beraberlik oluşturuyorlar. Nike x Patta Koşu Takımı kapsülü, spor dünyasında yerini almaya çağıran tüm sporcular için bir işaret olarak duruyor.

Koleksiyon, performans odaklı ve yaşam tarzından ilham alan, Nike ve Patta’nın belirgin tutumlarını uyumlu hale getiriyor. Lentiküler üç renkli taytlardan Patta Koşu Takımı başarılarına göndermelerle süslenmiş ağır yün ve deri cekete kadar, her parça spor için paylaşılan bir tutkuya sahip.

Kampanyanın merkezinde Nike koşucusu Sifan Hassan var, gücün ve dayanıklılığın sembolü olarak koleksiyonun ruhunu yansıtıyor, iki kez Hollanda için altın madalya kazanan bir sporcu olarak. Onun varlığı, Patta Koşu Takımı’nın ethos’unu – yenmek, fethetmek ve ilham vermek – vurguluyor.

Koleksiyonun öne çıkanı; klasik tasarımın çağdaş yenilikle birleştiği Air Huarache hibrit ayakkabısı oldu. Üç farklı renk seçeneği, premium deri katmanlar ve dildeki ikonik “Patta Air” grafiği ile miras ve modernliğin birleşimini simgeliyor.

Koleksiyon boyunca, premium yansıtıcı grafikler ve sembolik Patta Panther koşu maskotu, güçlenme ve bireysellik hikayesi örüyor. Bu, bir eyleme çağrı; amaca yönelik koşmak, hayalleri takip etmek ve hayatın kaldırımında iz bırakmak.

Patta.nl ve Patta mağazalarında 26 Nisan’da ve SNKRS ve seçkin Nike ortak mağazalarda 2 Mayıs’ta bulunabilen Nike x Patta Koşu Takımı kapsülü, koşucuları harekete geçirmeye davet ediyor.