NIKE AİR MAX SERİSİNE BİR YENİSİ EKLENDİ

Her yıl Air Max Günü olarak kutlanan 26 Mart yaklaşırken, Nike’dan bir Air Max hamlesi beklememek olmaz.

Nike Air Max serisi, 1987’de Air Max 1 ile piyasaya çıktığından beri kendi imparatorluğunu oluşturmuş durumda. Her yıl, 26 Mart’ta düzenlenen Air Max Günü, yeni bir Air Max siluetinin tanıtılmasıyla dikkat çekiyor.

Daha önce sızdırılan görüntüler ve dedikodular aracılığıyla önizlenen Air Max Dn, resmi olarak Nike tarafından tanıtıldı ve önümüzdeki dönem çıkışına bir adım daha yaklaşıldı. Özellikle dikkat çeken taban ünitesi, markanın ayakkabı yastıklama teknolojisinin en son gelişimi olan Dynamic Air tarafından destekleniyor. Nike Lifestyle Footwear ürün direktörü Reggie Hunter, “Topuktan parmak uçlarına hareketin hissi sorunsuzdur, çünkü hava ünitesi gerçek zamanlı olarak ayakla etkileşimde bulunur ve sizinle birlikte hareket eder. Air Max Dn, o hissi açabildiğimiz ilk zamandı,” diye açıkladı.

Yenilikçi Air ünitesinin ötesinde, taban aynı zamanda enjekte Phylon köpük, TPU şank kemer klipsi ve TPU topuk sayacı kullanarak konforu dayanıklılıkla birleştirilmiş. İlk çıkış renkleri “All Day” ve “All Night” olarak isimlendirilmiş; ilki üst kısmında kırmızıdan mora doğru bir gradyan taşırken, diğeri tabanında tamamen siyah bir renge sahip.

Nike Air Max Dn’nin piyasaya sürülmesi, Air Max Günü (26 Mart) ile başlayacak; “All Day” renk seçeneği Nike SNKRS ve seçkin perakendeciler aracılığıyla piyasaya sürülürken, “All Night” çifti, yetişkin ve genç beden seçenekleriyle birlikte Nike’nin web sitesi ve belirli Nike mağazalarında sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir