NETFLIX “SQUID GAME” DİZİSİNİN 2. SEZONUNU DUYURDU

Yayınlandıktan kısa bir süre sonra dünyada en çok izlenen Netflix içeriği olarak tarihe geçen Güney Kore yapımı Squid Game’in 2. sezonu; Netflix’in Twitter hesabından paylaştığı video ile resmi olarak duyuruldu.

Ayrıca Netflix, resmî sitesinden “Yepyeni Bir Sezona Hazır Olun” başlıklı  bir kartla şu açıklamayı yaptı:“Geçtiğimiz yıl yayınlanan “Squid Game”in ilk sezonunu hayata geçirmek tam 12 yıl sürdü. Ancak “Squid Game” sadece 12 günde tüm zamanların en popüler Netflix dizisi olmayı başardı. “Squid Game”in senaristi, yönetmeni ve yapımcısı olarak, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza sesleniyorum: Dizimizi izlediğiniz ve sevdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Yakında, Gi-hun geri dönüyor. Gemi Aslanı da öyle. 2. sezona hazır olun. Ddakji oynatan takım elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıca Young-hee’nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız. Yepyeni bir sezonda buluşmak üzere! 

Dizinin yeni sezonunun daha önce 2024 yılında olacğaı açıklanmıştı. Ancak, Netflix’in Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada Squid Game 2. sezon 2023 yılında gösterime gireceği yazıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir