MAYIS AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

adidas “Pride Pack” (1 Mayıs) 

Mayıs ayının en geniş koleksyionlarından biri olan adidas’ın hazırladığı Pride Pack şüphesiz öne çıkıyor. adidas’ın Superstar, Stan Smith, Campus 80s ve Forum modelleri ise Mayıs ayına girerken bizlerin karşısına çıkıyor. 

Hello Kitty x Nike Air Presto (2 Mayıs) 

İlk olarak Hello Kitty’nin 30. yıl dönümünü kutlamak adına 2004 yılında görülen ve yaklaşık olarak 60 adet üretildiği söylenen bu model, o yıllarda sadece F&F olarak duyurulmuştu. 18 yıl aradan sonra bu sefer genel satışa sunulmak üzere Hello Kitty ve Nike bir araya geliyor. 

Air Jordan 1 High “Stash” (3 Mayıs) 

Jordan Brand’in en sevilen silueti Air Jordan 1, yanlarına ve arkasına aldığı cep eklentileri ile tekrardan sevenlerinin beğenisine sunuluyor. 

Tyrrell Winston x Reebok Club C 85 (6 Mayıs) 

Son zamanlarda sık sık karşımıza çıkan Reebok Club C modelleri, bu kez de New Yorklu sanatçı Tyrrell Winston’ın dokunuşları ile karşımıza çıkıyor.  

Air Jordan 9 Retro “Chile Red” (7 Mayıs) 

Çok fazla karşımıza çıkmayan siluetlerden biri olan Air Jordan 9, süet yapısıyla ayın ilk haftasında karşımıza çıkıyor. 

BSTN x adidas Forum 84 Low “Panathinaikos” (7 Mayıs) 

Avrupa’nın önde gelen retail mağazalarından BSTN ile güçlerini birleştiren adidas, Euroleague şampiyonluğunu 6 kez kazanan Phanatinaikos B.C. için bir ayakkabı tasarlıyor.  

Air Jordan 6 “Midnight Navy” (11 Mayıs) 

Daha önce 2000’li yılların başında gördüğümüz bu sade Air Jordan 6 modeli, yaklaşık olarak 22 yıl aradan sonra tekrar bekleyenlerine kavuşuyor. 

A Ma Maniere x Air Jordan 2 “Airness” (13 Mayıs) 

Son zamanlarda sık sık gördüğümüz A Ma Maniere-Jordan birlikteliğine bir yenisi daha ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde kısa bir filmle duyurulan serinin yeni siluetiyse Air Jordan 2 oluyor.  

Air Jordan 3 WMNS “Neopolitan” (14 Mayıs) 

Jordan Brand’in bu seneki göz bebeği diyebileceğimiz siulet olan Air Jordan 3 silueti, bu sefer “Dark Mocha” renkleriyle geliyor.  

Clot x Air Jordan 5 Low (20 Mayıs) 

Son yıllarda sık sık gördüğümüz Clot-Nike iş birliklerine bir yenisi daha ekleniyor. Çin kültüründen esinlenen Clot, bu sefer Air Jordan 5 siluetini kaplıyor ve sevenleriyle buluşuyor. 

adidas YEEZY 700 V3 “Fade Carbon” (21 Mayıs) 

Sevilen YEEZY modellerinden biri olan YEEZY 700 V3, bu sefer sevenlerinin karşısına mavi-kırmızı tonlarında çıkıyor. 

BSTN x adidas Forum 84 High “Jugoplastika” (21 Mayıs) 

BSTN ve adidas ikilisi, Panathinaikos’dan sonra bir diğer köklü Avrupa kulübü olan ve daha önce 3 kez Euroleague kupasını müzesine götüren Jugoplastika için de bir imza ayakkabısı hazırlıyor.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir