MART AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Rich Mnisi x adidas (1 Mart) 

Güney Afrikalı moda tasarımcısı Rich Mnisi, adidas ile beraber çıkardığı 5 farklı siluette sneaker ve çeşitli giyim ürünleri ile Tsonga esintilerini bizlere yaşatıyor. 

NOCTA x Nike Hot Step Air Terra (3 Mart) 

Uzun zamandır “apparel” alanında beraber çalışan Drake ve Nike, sonunda karşımıza bir Sneaker modeli ile çıkıyor. Düz beyaz ve düz siyah olmak üzere iki renkten oluşan seri, 3 Mart’ta sevenleri ile buluşuyor. 

Supreme x Nike Dunk High “By Any Means” (3 Mart) 

Sık sık birlikte gördüğümüz ve tüm modelleri ilgi gören Supreme ve Nike ikilisi, 2022 yılında da boş durmuyor. “By Any Means” adını verdikleri üç farklı renkte “Dunk High” modelinden oluşan seri, 3 Mart’ta satışa çıkıyor. 
 

Size? X Nike Dunk Low (3 Mart) 

Son zamanlarda çeşitli markalarla birlikte gördüğümüz size? , bu sefer de Nike ile iş birliği yapıyor. Deri ve süet materyallerinden oluşan ayakkabının sadece size? mağazasında satışa çıkması bekleniyor.  

GOLF Wang x Converse Chuck 70 “Phyton” (4 Mart) 

Tyler, The Creator ve Converse, sevenlerinin karşısına yeni bir “Chuck 70” ile çıkıyor. Tyler, The Creator, modaya olan ilgisini gösteriyor ve bu sefer “Chuck 70” modelini yılan derisi ile süslüyor. 

Air Jordan 1 Low Golf “UNC” (4 Mart) 

Jordan Brand, eski renkleri ile yeni modeli olan “Air Jordan 1 Low” modelini harmanlamaya devam ediyor. Son yılların sevilen renklerinden olan açık mavi rengi, “Air Jordan 1 Low Golf” modeli ile raflarda yerini alıyor.  

Concepts x Nike Air Max 1  (5 Mart) 

2021 yılını bol bol iş birliği ile geçiren Concepts, 2022 yılında da projelere devam ediyor. Farklı materyallerden oluşan bu “Air Max 1” modeli, 5 Mart’ta Concepts mağazalarında satışa çıkıyor. 

Pass~port Skateshop x Nike SB Dunk High (5 Mart) 

2009’da Avustralya’da kurulan Pass~Port Skateshop mağazası, kurulduğundan bu yana ilk defa Nike ile bir “SB Dunk” modeli için el ele veriyor. 

Kader Sylla x adidas Superstar ADV (5 Mart) 

19 Yaşındaki profesyonel kaykaycı Kader Sylla, kendisinin favori silueti olan Superstar modeline kendi imzasını ekliyor ve kalın bağcıklarla birlikte görücüye çıkıyor. 

adidas Yeezy Boost 700 V2 “Static” (5 Mart) 

Yeezy’nin en sevilen modellerinden biri olan Yeezy Boost 700 V2 “Static” modeli, yıllar sonra tekrardan bekleyenleri ile buluşuyor.  

Air Jordan 6 “UNC” (5 Mart) 

Carolina Blue olarak adlandırılan mavi tonu, kendini bürüdüğü her Air Jordan modelinde heyecanlandırmaya devam ediyor. 

Yeezy Slides (7 Mart) 

Yaz günleri gittikçe yaklaşırken, dönemin en sevilen sneakerlarından biri olan “Yeezy Slide”ları da tekrardan karşımıza çıkmaya başlıyor. Çoğu Yeezy severin favori Colorway’i olan “Pure” ile birlikte, siyah tonlarına yakın “Onyx” modeli de satışa çıkıyor. 

Air Jordan 6 WMNS “Mint Foam” (8 Mart) 

Sadece kadınlara çıkardığı modellerle karşımıza çıkan Jordan Brand, hız kesmeden devam ediyor ve bu sefer karşımıza açık renk tonlarından oluşan bir “Jordan 6” silueti ile çıkıyor.  

Nike Dunk Low “Paisley Pack” (10 Mart) 

Son yılların sevilen modellerinden “Nike Dunk Low”, yeşil/beyaz renk ikilisinde kattığı Swoosh detayı ile Dunk severlerin karşısına çıkıyor. 

Air Jordan 12 “Playoff” (11 Mart) 

Daha önce birkaç kez ertelenen bu colorway, 2012 yılından sonra ilk defa tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.  

adidas Yeezy Foam Runner (11 Mart) 

Yaz ayları yaklaşırken tekrardan gözler önüne çıkan Foam Runner’lar, mart ayı ile birlikte toprak tonlarına bürünerek sevenlerini karşılıyor.  

Oskar Rozenberg x Nike SB Dunk High “Great White Shark” (12 Mart) 

İsevçli kaykay sporcusu Oskar “Oski” Rozenberg, Nike ile yaptığı ikinci iş birliğinde çok sık rastlamadığımız bir tasarıma imza atıyor. Sade beyaz bir Colorway’e benzeyen bu modelin imza kısmı ise, yan tarafında bulunan köpek balığı şeklindeki Swoosh oluyor.  

adidas Yeezy Desert Boot “Rock” – “Oil” (14 Mart) 

Ilk olarak 2019’da karşımıza çıkan Yeezy Desert Boot Rock ve Oil modelleri, geçen sene tekrardan satışa çıkması ile birlikte, Kanye geri dönüşleri beğenmiş olsa gerek ki, aynı Colorway ikilisi üst üste ikinci yılında da satışa çıkıyor.  

Air Jordan 1 High OG “Rebellionaire” (18 Mart) 

Jordan Brand tasarımcıları, 1985’de, “Air Jordan 1 High” modelini ilk çıkardığı yıllardan esinlenerek karşımıza bu yeni Colorway’i sunuyor. İlk bakışta “Shadow” Colorway’ine benzeyen bu modelde yazılı olan “They Can’t Stop You From Wearing Them” cümlesi ile 1985 yılında yayınlanan ve NBA’in Michael Jordan’ın ayakkabılarını yasaklama kararını tiye alan Nike reklamına atıfta bulunuyor. Ayakkabının arka tarafında ise, “Bred” Colorway’inde gördüğümüz kırmızı renginde “X” işaretleri yer alıyor. 

adidas Yeezy 700 V3 “Mono Safflower” (18 Mart) 

Yaklaşık bir buçuk sene önce görücüye çıkan “Safflower” Colorway’inden sonra, ufak dokunuşlarla tekrardan sevenlerinin karşısına çıkıyor. 

Air Jordan 4 “Zen Master” (19 Mart) 

Mor ve pembe renklerinin farklı tonlarından oluşan bu “Air Jordan 4” modeli, uzun zamandır hep karşımıza çıkan düz renklerden sonra siluete farklı bir hava katıyor. 

Air Jordan 3 “Muslin”(26 Mart) 

Çoğu siluete göre daha az karşımıza çıkan Air Jordan 3, bu sefer deri materyalinden de vazgeçerek karşımıza çıkıyor. Gri ve krem rengi tonlarından oluşan ve adı gibi muslin kumaştan yapılan bu “Air Jordan 3 modeli”, mart ayının sonunda satışa çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir