MART AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

AIr Jordan 5 ‘OlIve’ (2 Mart)

Olive renk kombinasyonu, 18 yıl aradan sonra tekrar satışa çıkıyor. Jordan tarafından geçtiğimiz yıllarda Air Jordan 3 Cool Grey ve Air Jordan 4 Thunder renklerinde gördüğümüz gibi aynı rengin yıllar sonra tekrar çıkması geleneği devam ediyor. Turuncu detaylara sahip haki model, reflektörlü dil kısmı ile 2006 yılından sonra ilk kez raflarda yerini alıyor.

NIke Dunk Low ‘Waffle’(5 Mart)

Nike’nin göz bebeği Dunk alıştığımızın aksine süet dil yapısı ve desenleriyle bizleri bu sefer şaşırtıyor. Sadece waffle renklerini kullanmakla kalmayan Nike, yan paneline işlediği Waffle deseni ile farklı bir dunk modeli bekleyenleri mutlu ediyor.

WMNS NIke Dunk Low Next Nature ‘Soft Yellow’ (5 Mart)

Baharın gelişini kutlayan Nike, Next Nature etiketiyle çıkardığı doğa dostu Dunk modeli ile kendini yaza hazırlıyor. Açık mavi, krem ve sarı tonlarındaki ayakkabı en az %20’lik geri dönüştürülmüş maddelerden oluşuyor.

TravIs Scott x Jordan Jumpman Jack ‘SaIl’ (5 mart)

Travis Scott, Jordan ile olan işbirliğinin yeni bir adımını atıyor ve kendi imzasını taşıyan “Travis Scott x Jordan Jumpman Jack” modelini bu bahar piyasaya sürüyor. Ayakkabı, daha önceki işbirliklerindeki gibi kahverengi tonları, Cactus Jack logosu ve ters Swoosh gibi ayırt edici özelliklere sahip olacak. Ayakkabı, 4 Şubat’ta sınırlı sayıda satışa sunuldu ancak 5 Mart’ta daha geniş bir satışa sunulacak.

Jacquemus x NIke J Force 1 (5 Mart)

Geçtiğimiz yıl beraber çalışmaya başlayan Jacquemus ve Nike ikilisi, ilk karşımıza çıkardıkları ürünle bizleri şaşırtmıştı. İkili Bu sefer aynı J Force 1 siluetini kahve rengi tonlarında karşımıza çıkarıyor.

AIr Jordan 1 HIgh OG WMNS ‘Cacao Wow/Sand DrIft’ (6 Mart)

Kadınlara özel olarak yeni bir Air Jordan 1 High OG modeli geliyor: “Cacao Wow/Sand Drift”. Kahverengi ve bej tonlarının bir karışımı olan model, kum rengi orta taban ve kahverengi dış taban ile tamamlanıyor.

SocIal Status x NIke Mac Attack ‘SummIt WhIte’ (8 Mart)

Geçtiğimiz yıl tekrar ünlenen Nike Mac Attack silueti, hızlı gidişatını devam ettiriyor. Travis Scott ile gelen iş birliğinden sonra bu sefer de Social Status bu modeli eline alıyor ve sade beyaz ağırlıklı bir modeli karşımıza çıkarıyor.

NIke Zoom Vomero 5 ‘Black/Blue Gaze’ (8 Mart)

Nike adına geçtiğimiz yılın yükselen ayakkabılarından biri olan Zoom Vomero 5 hız kesmeden sevenlerine yeni opsiyonlar sunmaya devam ediyor. Rahatlığı ve günlük kullanıma uygunluğu ile adından sıkça söz ettiren Vomero 5 Siyah-beyaz yapısına ek olarak gelen mavi ve turuncu detayları ile raflarda yerini alıyor.

Stüssy x Converse Chuck 70 (8 Mart)

Stüssy ve Converse ikilisi tıpkı 2022 ve 2023 yıllarında olduğu gibi bu yıl da sevenlerine 2 yeni colorway sunuyor. Bebek mavisi high ve kırmızı low olmak üzere 2 farklı Chuck 70 modelini satışa sunmaya hazırlanan Converse, türlü yapısı ve Stüssy detaylarıyla 8 Martta satışa çıkıyor.

Nıke Aır Max 1 ’86 OG ‘Museum Masterpıece’ (9 Mart)

Nike, ikonik tasarımcı Tinker Hatfield tarafından yaratılan Air Max 1’in mirasını “Museum Masterpiece” koleksiyonuyla selamlıyor. Mermer görünümlü süet detayları ve özgün tasarım öğeleri ile hem koleksiyoncular hem de sneaker tutkunları için göz alıcı bir parça olarak raflarda yerini alıyor.

Aır Jordan 4 WMNS ‘Whıte/Gold’ (9 Mart)

İlk fotoğraflarını geçtiğimiz yıl gördüğümüz bu Air Jordan 4 modeli, sade beyaz rengine eklenen altın detayları ile uzun zamandır bekleyenlerini heyecanlandırıyor. Gün yüzüne çıktığı günden bu yana süren uzun bekleyiş önümüzdeki günlerde son buluyor.

Teenage Mutant Nınja Turtles x adıdas Superstar ‘Shelltoe’ (22 Mart)

adidas’ın ikonik Superstar modeli, 40. yılını kutlayan Ninja Turtles için “Shelltoe” renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Kaplumbağa kabuğu desenine sahip yeşil üst kısım ve özel detaylarla donatılan Superstar, koleksiyoncuları ve Ninja Turtles hayranlarını sevindirecek.

Nıke Aır Max 1 ’86 ‘Royal’ (26 Mart)

Nike, her sene Air Max Day’e özel çıkardığı modellere bir yenisini daha ekliyor. Bu seneki colorway ise çok da yabancı değil, aksine ilklerden biri. Tinker Hatfield’ın tasarladığı ve Air Max 1 silüetinin çıktığı ilk renk kombinasyonlarından biri olan mavi-beyaz renklerde gelen model 1986’da çıkan ilk haliyle aynı özelliklere ve görünüme sahip olarak geliyor.