MART AYINDA ÇIKMASI BEKLENEN SNEAKER MODELLERİ

Nike Airship SP “Pine Green” (1 Mart)

Air Jordan 1 modelinden önce Michael Jordan’ın parkelerde giydiği Nike Airship, 2022 yılının son ayları ile tekrar raflarda yerini almaya başlamıştı. Mart ayında yeşil-beyaz Colorway’i ile bir kez daha beğeniye sunuluyor.

WMNS Nike Dunk Low “Sanddrift” (1 Mart)

Günümüzde neredeyse herkesin ayakkabılığında en az bir tane olan Nike Dunk Low silueti, bu sefer de karşımıza toprak tonları ile çıkıyor.

New Balance 576 “35th Year Anniversary” (2 Mart)

New Balance 576 silueti, ilk olarak 1988 Birleşik Krallık’ta üretilmişti. 35 senenin ardından New Balance bu yılı kutlamak adına kahve ve lacivert olmak üzere iki farklı Colorway ile karşımıza çıkıyor.

Air Jordan 12 x A Ma Maniére (2 Mart)

Son yılların gözde ikililerinden Jordan Brand ve A Ma Maniére ikilisi, bu seneye de hızlı bir giriş yapıyor ve kendine has tarzıyla bu sefer Air Jordan 12 siluetine imzasını atıyor.

adidas UltraBOOST Light “Core Black” (3 Mart)

Boost teknolojisinin 10. Yılını kutlamak isteyen adidas, şimdiye kadarki en hafif Boost teknolojisine sahip ayakkabısını beğeniye sunuyor.

Nike Air Max 1 Safari WMNS “Summit White” (3 Mart)

İkonikleşen Nike siluetlerinden biri olan Air Max 1, uzun bir aranın ardından bu sefer grinin farklı tonları ile Air Max severlerin beğenisine sunuluyor.

LeBron James x Air Max 1 “Liverpool” (4 Mart)

Yıllardır kendi imza ayakkabıları ile karşımıza sık sık çıkan LeBron James, bu sefer Air Max 1 siluetine ortak oluyor. Liverpool’un 2022/2023 sezonu alternatif formasından esinlenilen ayakkabının topuk kısmında, SFG (Strive For Greatness) ve YNWA (You Never Walk Alone) harfleri yer alıyor.

Air Jordan 5 “UNC” (4 Mart)

Jordan Brand’in favori renklerinden biri olan UNC renklerini bir çok kez diğer siluetlerde gördükten sonra bu sefer de Air Jordan 5 silueti ile karşımıza çıkıyor.

Fly Streetwear x Nike SB Dunk Low (4 Mart)

Çin’in önde gelen kaykay mağazalarından biri olan Fly Streetwear, açılışından bu yana ilk defa Nike SB ailesiyle bir iş birliğine imza atıyor. Mavi ve beyaz renkleri ağırlığıyla karşımıza çıkan ayakkabıda dil ve topuk kısımlarında Fly Streetwear imzalarını görebiliyoruz.

Nike Air Max 97 “Metallic Gold” (7 Mart)

Nike, Air Max 97’nin 25. yıl dönümünde ikonikleşen Colorway’lerinden birini daha tekrar satışa çıkarıyor. Geçtiğimiz aylarda tekrardan satışa çıkan “Metallic Silver” Colorway’inden sonra bu kez de “Metallic Gold” veya daha çok bilinen adıyla “Gold Bullet” sevenleri ile buluşuyor.

Tiffany and Co. x Nike Air Force 1 Low (7 Mart)

Daha önce 2005 senesinde Nike Dunk siluetinde iş birliğini gördüğümüz Tiffand and Co. Ve Nike ikilisi, aradan geçen 18 senenin ardından bu sefer de Air Force 1 Low siluetine imza atıyor. İkili, ayakkabının yanında bir çok ürünü daha sevenleri ile buluşturuyor.

Air Jordan 2 Low “UNC to Chi” (8 Mart)

Daha önce 2020 yılında karşımıza çıkan Air Jordan 1 High “UNC to Chi” Colorway’inden sonra, Jordan Brand bu renkleri bu sefer bir başka silueti olan Air Jordan 2 ile buluşturuyor ve beyaz ağırlıklı, UNC ve Chicago renkli detayları ile sevenleri ile buluşturuyor.

Air Jordan 3 “White Cement” Re-Imagined (11 Mart)

Air Jordan 3 siluetinin ilk ve en sevilen Colorway’lerinden biri olan White Cement, uzun bir aradan sonra tekrar bekleyenleri ile buluşuyor. Eskitilmiş görüntüsü ile 1988’de çıkan modele oldukça benzeyen modelin arka kısmında Nike Air yazısı yer alıyor.

Air Jordan 1 High OG “Skyline” (18 Mart)

Jordan Brand, OG Air Jordan 1 reklam çekimleri için yapılan fotoğraf çekimindeki ikonik pozdan esinlenen Skyline Colorway’inde bizleri birbirinden farklı iki ayakkabı karşılıyor.

Nike Air Max 1 ’86 “Big Bubble” (26 Mart)

Her sene farklı etkinliklerle 26 Mart Air Max Day’i kutlayan Nike, söylentilere göre karşımıza yeni bir modelle çıkıyor. Tinker Hatfield’ın tasarladığı Nike Air Max 1, ilk olarak 1987’de satışa çıkmış olsa da daha öncesinde 1986 yılında daha büyük Air tabanı ile de üretilmiş fakat ikonikleşen halini 1987 yılında almıştı. Söylentilere göre Nike, ikonik silueti, ilk çıkan Colorway’i ile bir kez daha sevenleri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir