MARC JACOBS’DAN YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL İŞ BİRLİKLERİ

Ünlü tasarımcı Marc Jacobs, kendi ismini taşıyan markasının kuruluşunun 40. yılına özel olarak, geçmişte iş birliği yaptığı bazı isimlerle yeniden bir araya geliyor. Pharrell Williams, Takashi Murakami, Futura ve Sofia Coppola gibi önemli isimler, Marc Jacobs’un arşivlerine dalacak ve en sevdikleri parçaları kendi vizyonlarıyla yeniden yorumlayacaklar. Davet ettiği tasarımcılara markanın arşivinden favori parçalarını seçmelerini ve kendi vizyonlarında yeniden tasarlamalarını istedi.

Yönetmen Sofia Coppola’nın hazırladığı video tanıtımında Denim Tears’in kurucusu ve Supreme’ın eski kreatif direktörü Tremaine Emory, graffiti sanatçısı Futura, şu anda Louis Vuitton’un kreatif kadrosunun başında yer alan Pharrell Williams, i-D dergisinin baş editörü Alastair McKimm ve çağdaş sanatçı Takashi Murakami yer alıyor. Ekranda yer almayan diğer iş birlikleri arasında makyaj sanatçısı Pat McGrath, tasarımcı Anna Sui, Stephen Sprouse, Vaquera ve Cactus Plant Flea Market markaları da bulunuyor.

Yeniden tasarlanmış parçalar, sınırlı sayıda olacak şekilde Marc Jacobs web sitesinde satışa sunulacak. Bu özel koleksiyon, moda tutkunları için heyecan verici bir fırsat olacak, geçmişle geleceği buluşturacak ve Marc Jacobs’un 40 yıllık mirasını kutlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir