LOUIS VUITTON TAIGARAMA DERİ ÜRÜNLERİ KOLEKSİYONU

Louis Vuitton’ın Taigarama deri ürünleri koleksiyonu canlı renkleriyle dikkat çekiyor. Keepall, Discovery Sırt Çantası, Weekend Tote ve Horizon Carry-On, mandalina, kaktüs yeşili ve agave mavisi gibi parlak tonlarda yeniden tasarlandı. Geçen yıl Haziran ayında Pharrell’ın ilk Louis Vuitton podyumunda görülen doygun Damier iterasyonlarına dayanarak, bu son deri ürünler, tasarımcının renk konusundaki bağlılığını başka bir seviyeye taşıyor.

Markanın müşterileri, Nano Alpha giyilebilir cüzdan, LV Moon ve Gaston cross-body çanta üzerinde yeni tonlu versiyonlar bulacaklar. Spor yapmayı sevenler için Louis Vuitton, kompakt Alpha Messenger kamera çantasını yukarıda bahsedilen tonlarda ve Card Holder kolyesini de tasarlamış. Koleksiyonu tamamlayanlar arasında, cep düzenleyicileri ve kartlık kart tutucuları, pasaport kapakları da dahil olmak üzere, renkli bir görünüm kazanmış.

Yeni Taigarama aksesuar koleksiyonu, 1 Şubat’ta mağazalarda satışa sunuldu, bu tarih aynı zamanda Louis Vuitton’ın İlkbahar/Yaz 2024 erkek koleksiyonunun ikinci serisine denk geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir