LES BENJAMINS ESSENTIALS 8.0

LES BENJAMINS Essentials 8.0 koleksiyonu, canlı renklerle dolu, çağdaş ve çevre dostu bir yaklaşımla sokak modasına geri dönüyor.

LES BENJAMINS, canlı renkler, konfor ve çağdaş kesimlerle dolu bir İlkbahar-Yaz 2024 sezonunda Essentials 8.0 koleksiyonu ile lüks sokak giyim köklerine geri dönüyor. İstanbul merkezli lüks sokak giyim markasının temel kapsül koleksiyonlarının sekizincisi olan Essentials 8.0, LES BENJAMINS ruhunu yansıtarak, şehir sokaklarından rahat buluşmalara, sporlara, yaz seyahatlerine ve ötesine kadar sizi taşıyarak çok yönlü ve çağdaş şehirli (urban) bir tarz sunuyor.

Essentials 8.0, sadece bir koleksiyon değil, zamansız bir gardırop. Koleksiyon, markanın imza kesimlerini ve siluetlerini sergileyen minimalist bir yelpazede birçok farklı parçayı içeriyor. 10 farklı renkte tasarlanan koleksiyondaki her bir parça, maksimalist ve monokrom giyinme imkânının yanı sıra çeşitlilik de sunuyor.

Essentials 8.0, sadece bir kapsül koleksiyon olmanın ötesinde, çevreye olan bir bağlılığı da ifade ediyor. %100 organik pamuk ve %100 vegan malzemeler ile yöntemler kullanılarak üretilen LES BENJAMINS Essentials 8.0, çağdaş sokak giyimine bilinçli bir yaklaşımı sergiliyor. Bu koleksiyonu seçerek sadece bir stil değil, aynı zamanda sürdürülebilirliği seçiyorsunuz.