LES BENJAMINS’İN MASTERCARD’DAN İLHAM ALAN “PRICELESS” KOLEKSİYONU

Lüks sokak giyim markası Les Benjamins, yapı ve renklerle dolu bir koleksiyon yaratmak adına dünyanın en tanınan markalarından biri olan Mastercard ile sınırları zorlayarak yaratıcı bir koleksiyon ortaya çıkardı.

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası, ikonik Amerikan şirketinin logosu ve kendine özgü canlı renklerinden ilham alan yeni kapsül koleksiyonunu için Mastercard ile birlikte bir iş birliğine imza attı. T-shirt, şort, ceket, pantolon ve aksesuarlardan oluşan yeni koleksiyonda Les Benjamins kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın, Mastercard logosundan ilham alıyor.

Mastercard’ın kullanıcılarına sağladığı güven hissine sadık kalınarak %100 pamuklu kumaşlar, Fransız havlu karışımı kumaş ve Les Benjamins’in imzası olan jakarlı kumaşlar kullanılarak ortaya çıkarılan MasterCard koleksiyonu, maksimum rahatlık ve konforu temel alıyor. Kendisini insanlara benzersiz teklifler sunan, ileri görüşlü, insan merkezli bir teknoloji şirketi olarak tanımlayan Mastercard’ın sadeleştirilmiş, modernize edilmiş logosu ve renkleri sayesinde koleksiyon, tutkuyu ve iyi hisleri çağrıştırıyor.

Yeni koleksiyonun en öne çıkan parçaları arasında  siyah ve beyaz renklerdeki Mastercard logolu kıvrımlara ve rahat forma sahip gömlek ve şort seti,  düz kısmına kıyasla MasterCard’ın etkileyici logosundan ilham alan çarpıcı arka kısmıyla Fransız havlu kumaş kullanılarak tasarlanan şık ve rahat siyah kapüşonlu sweatshirt tasarımının yanı sıra yıldız desenli kol kısmı ve Mastercard’ın sloganına sahip, markanın İstanbul’a olan sevgi ve minnet duygularına yaptığı göndermeyi sırtında taşıyan deri ceket yer alıyor. Bu heyecan verici iş birliği kapsamında yaratılan koleksiyonda siyah beyzbol şapkası, Mastercard markalı beyaz ve siyah çoraplar ve markanın adının yer aldığı kart askısı gibi aksesuarlar da yer alıyor. Koleksiyonda tasarımlar, geleneksel Mastercard logosunun farklı ve eğlenceli bir yorumunu yansıtıyor; Les Benjamins logosu ikonik finans monikerinin yerini alıyor ve koleksiyonun dikkat çeken parçalarının üzerinde “Hiç uyumayan şehirde paha biçilmez olanaklar” logosu bulunuyor.

Les Benjamins x Mastercard koleksiyonu 1 Haziran tarihinden itibaren İstanbul Nişantaşı, Akasya AVM, Bağdat Caddesi, İzmir Les Benjamins Alsancak flagship mağazaları ve www.lesbenjamins.com ‘da satışa sunulacak. Bu koleksiyon, İstanbul merkezli sokak giyim markasının bu yaz yarattığı en yeni avangart koleksiyon.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir