LES BENJAMINS X ALA SKATEBOARDS YENİDEN ÇARPICI BİR İŞBİRLİĞİ

LES BENJAMINS, Ala Skateboards ile yepyeni birişbirliğine imza atıyor. Tasarımlarda Les Benjamins DNA’sından esintiler taşıyan buözelkoleksiyon, Ala Skateboards ve markanın sokak kültürü sevgisini yansıtıyor.

Les Benjamins x Ala Skateboards iş birliği ile, şehir manzaralarında hayat bulankoleksiyon sokakların sesini yansıtıyor. Sokak kültürünün günlük yaşantımız ve modayla olan ilişkisinin birbirine kattığı ilhamlardan yola çıkan sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyon, her iki markanın da tasarım felsefesi ve misyonunu yansıtıyor. Les Benjamins’in yerel hikayelere, köklü kültürel etkilere ayna tuttuğu tasarımları, Ala Skateboards’un tümünün %100 yerli kaykaycılarve kaykay kökenli sanatçılar tarafından yapılan çalışmaları ile bir araya geliyor.

Sınırlı sayıda üretilen Les Benjamins x Ala Skateboards kapsül koleksiyonunda, penny board, unisex t-shirt tasarımları yer alıyor. 10 adet üretilen el yapımı cruiserboard’lar, bir koleksiyoner item’i olmak üzere kaykay uzmanı tarafından eski kaykaylardan üretildi. 80 adet üretilen unisex t-shirt tasarımı, Les Benjamins Essentials koleksiyonu t-shirtlerinin ileri dönüşüm tekniği ile değerlendirilmesi ile sunuluyor. Ayrıca Les Benjamins x Ala Skateboards iş birliğini kutlamak amacıyla bir fingerboard parkı da üretildi. Beşiktaş Meydanı’nın bir minyatürü olan fingerboard park, kaykay tutkunlarının deneyimleyebilmesi için kısa süreliğine Les Benjamins Nişantaşı flagship mağazasında ziyaretçilerini bekliyor.

Les Benjamins x Ala Skateboards kapsülkoleksiyonu www.lesbenjamins.comve Les Benjamins Nişantaşı mağazasındasatışa sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir