LES BENJAMINS ESSENTIALS 7.0

LES BENJAMINSen sevilen ve en konforlu tasarımlarından oluşan“Essentials 7.0” koleksiyonunu sunuyor.

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası LES BENJAMINS, Essentials 7.0 koleksiyonu ile minimalist rahat giyim temelini genişletmeye devam ediyor.

Sofistike konfor anlayışını ön planda tutarak LES BENJAMINS, Essentials 7.0 koleksiyonu ile 2023 Sonbahar-Kış koleksiyonunda bir kez daha sokak giyim köklerine dönüyor. Markanın temel kapsül koleksiyonunun yedinci sezonu olan Essentials 7.0, çağdaş yaşam tarzından ilham alarak, modayı işlevsellikle birleştiriyor ve şehirli (urban) giyim tarzına bireysel bir bakış sunuyor.

Jersey, t-shirt, sweatshirt, kapüşonlu üst, eşofman altları, triko ve blazerlardan oluşan, kadın, erkek ve çocuk hazır giyim koleksiyonunda markanın imza minimalist tasarımlarında kobalt mavisi, yeşil, turuncu, kahverengi ve mor gibi canlı, enerjik tonlar ön plana çıkıyor. Aynı zamanda ince nakışla işlenmiş marka unsurları, sade lüksün özünü sessizce yansıtıyor. %100 organik pamuktan sürdürülebilir bir şekilde üretilen vegan Essentials 7.0 koleksiyonu, LES BENJAMINS’in çağdaş sokak giyimine bilinçli ve amaçlı yaklaşımını ileri taşıyor; form ile fonksiyon arasındaki çizgiyi bulanıklaştırarak, her mevsim, her yıl tekrar tekrar tercih edeceğiniz kullanışlı ve çok yönlü parçalar sunuyor.

LES BENJAMINS Essentials 7.0 Koleksiyonu, www.lesbenjamins.com.tr ve LES BENJAMINS Nişantaşı flagship, Akasya AVM ve Bağdat Caddesi mağazalarında satışta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir