LACOSTE VE BRUNO MARS’IN BEBEĞİ “RICKY REGAL” SATIŞA ÇIKTI

Havalar ısınmaya başlamışken içimizi heyecanlandıran haberler de art arda gelmeye başladı. Bruno Mars’ın Lacoste ile gerçekleştirdiği “Ricky Regal” koleksiyonu da bu güzel haberlerin en başında geliyor. Mars’ın renkli kişiliği ve yaratıcılığının buluştuğu bu koleksiyon tarzınıza hareket katacak!

Lacoste ve Bruno Mars’ın güçlerini birleştirmeleri ile doğan harika koleksiyon Ricky Regal bugün satışa çıktı! Bruno ve Lacoste ekibinin, sanatçının direktifleriyle özgürce hazırladığı koleksiyonda retro esintiler görmek mümkün. Bizlere hem spor hem de şık kombinlenebilecek ürünler sunmakla kalmayıp, sezonun baştan çıkarıcı renkleri ile önümüze serdikleri yeni koleksiyon; hardal sarısı, petrol yeşili, patlıcan moru, mercan kırmızısı ve batik renkleri içeriyor. Kusursuz yüzeylere sahip kadife, ipek ve pamuklu kumaşlar, tam bir görünüm olarak ya da ayrı ayrı kombin yapma imkânı sağlayan parçalarla akıcı bir hava yaratıyor.

“Ricky Regal x Lacoste ile Bruno, Lacoste spor giyim mirası ile kendi baştan çıkarıcı tarzını birleştiren lüks bir spor giyim markası yarattı.” -Louise Trotter, Lacoste Kreatif Direktör

Artık bir Bruno Mars şarkısı eşliğinde, üzerimizde Ricky Regal’den bir parçayla özgürce dans edebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir